Żywe Trupy - Tom 1 i 2 (Film cyfrowy)

Żywe Trupy - Tom 1 i 2

Żywe Trupy - Tom 1 i 2 (Film cyfrowy)

Oferta specjalna -19%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Słuchowisko "Żywe Trupy" – pierwsza na świecie adaptacja dźwiękowa kultowego komiksu. To trzymająca w napięciu historia Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu.

Audiokomiks „Żywe Trupy tom 1 i 2”, zawiera kompletną historię, opartą o pierwsze 12 zeszytów komiksu.

Słuchowisko "Żywe Trupy" – pierwsza na świecie adaptacja dźwiękowa kultowego komiksu.

To trzymająca w napięciu historia Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed niezwykle trudnym zadaniem - w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw - musi przeżyć.

Na podstawie komiksu powstał bijący rekordy popularności serial telewizyjny pod tym samym tytułem.

Adaptacja audio komiksu, to niezwykle trudne zadanie, którego podjęli się twórcy superprodukcji Gra o Tron - studio Sound Tropez. W przedsięwzięciu udział wzięli m.in. Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. Znakomita obsada, wciągająca fabuła, świetna muzyka i spektakularne efekty specjalne to gwarancja doskonałej rozrywki.

 • "Sound Tropez w jakiejś mierze odczarowało klasyczne wyobrażenie o nudnych audiobookach na rzecz zajmujących opowieści pisanych dźwiękiem."

  Marcin Waincetel

 • "Z satysfakcją przeglądałem także większość podsumowań rynku komiksowego w Polsce, na których uwzględniono nasze produkcje. Można powiedzieć, że komiksowy świat nas dostrzega."

  Michał Szolc
 • Zapraszamy do przeczytania wywiadu z założycielem studia Sound Tropez.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • 10 lutego 2015 MarekKujdyński196,

  Tom I i II

  Gorąco polecam. Doskonale zachowany klimat komiksu. Po wielokrotnym wysłuchaniu wszystkich części sam zainteresowałem się kupnem drukowanej wersji ... czytaj >
  Gorąco polecam. Doskonale zachowany klimat komiksu. Po wielokrotnym wysłuchaniu wszystkich części sam zainteresowałem się kupnem drukowanej wersji Żywych Trupów. Cena bardzo kusząca. Oglądam też serial i czekam na nastepne tomy VII I VIII. Wieczorne spacery z słuchawnkami na uszach i włączonym słuchowiskiem jeszcze bardziej wzmacniają efekty audio.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1