Żywe Trupy. Droga do Woodbury (MP3)

Żywe Trupy. Droga do Woodbury
Plaga zombie zalewa przedmieścia Atlanty. Lilly Caul wraz z przyjaciółmi walczy o przetrwanie, szukając ocalenia w ogrodzonym murem miasteczku Woodbury.

Z początku miejsce wydaje się idealnym schronieniem: za jedzenie płaci się pracą, każdy ma dach nad głową, a otaczająca osiedle barykada skutecznie chroni przed atakami zombie. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Philip Blake, który każe nazywać się Gubernatorem, a mieszkańcy bez protestów poddają się jego słowom.

Lilly zaczyna jednak podejrzewać, że w rzeczywistości miasto gnije od środka… Kiedy wraz z grupą rebeliantów zdecydują się wydrzeć władzę ze szponów Gubernatora, droga do Woodbury stanie się autostradą prowadzącą prosto do piekła.
  • "Sound Tropez w jakiejś mierze odczarowało klasyczne wyobrażenie o nudnych audiobookach na rzecz zajmujących opowieści pisanych dźwiękiem."

    Marcin Waincetel

  • "Z satysfakcją przeglądałem także większość podsumowań rynku komiksowego w Polsce, na których uwzględniono nasze produkcje. Można powiedzieć, że komiksowy świat nas dostrzega."

    Michał Szolc
  • Zapraszamy do przeczytania wywiadu z założycielem studia Sound Tropez.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Żywe Trupy. Droga do Woodbury" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.