Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja (Okładka miękka)

Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja

Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz twórczość Macieja
  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku
  • szukasz pomysłu na prezent

Kup na prezent
Najskuteczniejszy i najpopularniejszy wróżbita w kraju, wykorzystując symbolikę tarota, opowiada o swoim życiu. Udowadnia, że wszystko, co się nam przytrafia, ma swoje odbicie w kartach.

Maciej Skrzątek. Najskuteczniejszy i najpopularniejszy wróżbita w kraju. Jak określił go Kuba Wojewódzki w swoim programie: Elvis Presley polskiej ezoteryki i Freddie Mercury tarota. Jaki jest naprawdę Wróżbita Maciej? Jak to się stało, że młody chłopak z Wałbrzycha, o którym kilka lat temu jeszcze nikt nie słyszał, prowadzi obecnie najchętniej oglądane programy w telewizjach ezoterycznych? Mówią o nim wszyscy: ludzie interesu, duchowni, celebryci i politycy, a najpoważniejsze tygodniki opinii zastanawiają nad fenomenem jego popularności?

Dlaczego zdecydował się poświęcić wróżeniu i jaką cenę płaci za ten wybór? Jakie ma wady, jakie zalety i jak radzi sobie ze swoją wrażliwością w kontakcie z ludzkimi dramatami? Czy w życiu kieruje się tym, co wyczyta z kart? Jak postrzega to, co robi? Dlaczego tak chętnie mówi o swoich sukcesach, a jeśli trzeba także o porażkach? Czy ma więcej zwolenników, czy wrogów? Jakie jest środowisko ezoteryczne w Polsce? Wróżbita Maciej z absolutną szczerością opowiada o różnych, nieraz dramatycznych faktach ze swojego życia i wskazuje, jak te zdarzenia można interpretować za pomocą kart.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.