Życie w średniowiecznym mieście (Okładka miękka)

Życie w średniowiecznym mieście

Życie w średniowiecznym mieście (Okładka miękka)

Oferta specjalna -27%
Kup na prezent
Trzecia publikacja niesamowitego duetu historyków – książka „Życie w średniowiecznym mieście” Frances i Josepha Giesów to kolejna odsłona fascynującego świata średniowiecza. Tym razem historycy zabierają nas do średniowiecznej miejskiej dżungli – przeczytaj książkę, która zainspirowała twórcę „Gry o tron”!

Nikt nie potrafi równie malowniczo, barwnie i dynamicznie pisać na temat życia w czasach średniowiecza jak Frances i Joseph Gies. Mają oni na koncie wiele publikacji historycznych, a ich średniowieczna trylogia: „Życie w średniowiecznym zamku”, „Życie w średniowiecznej wsi” oraz „Życie w średniowiecznym mieście”, w wielu krajach szybko wspina się na listy bestsellerów. Po fascynującej podróży po wsiach i zamkach przyszła kolej na średniowieczną metropolię – wybierz się na spacer po miejskiej dżungli i zobacz z bliska, jak wyglądało życie w średniowiecznym mieście!

Książka „Życie w średniowiecznym mieście” Frances i Josepha Giesów to odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania – pozwala poznać średniowieczną metropolię od podszewki. Czytając trzecią część średniowiecznej trylogii, zajrzysz na targ, do kościoła, do domu mieszczanina, a nawet do teatru i na salę porodową. Dowiesz się, jak działał wymiar sprawiedliwości i służba zdrowia, co robili studenci, jak wyglądała nauka w szkole, a także poznasz sekrety życia codziennego średniowiecznych małżonków. Po przeczytaniu „Życia w średniowiecznym mieście” wieki średnie nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic!

Książki Frances i Josepha Giesów będą fascynującą lekturą nie tylko dla miłośników historii, lecz również dla amatorów powieści historycznych i fantasy – z tych publikacji korzystają przecież nawet znani powieściopisarze, tacy jak George R. R. Martin!


OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Życie w średniowiecznym mieście" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.