Życie w micie (Okładka miękka)

Życie w micie

Życie w micie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • książka zawiera odpowiedź jak nie dać się oszukać we współczesnym świecie i bezwolnie w nim tkwić
 • czytając Życie w micie daje się odczuć potężną dawkę pozytywnej energii
 • w książce znajdziesz odpowiedzi, które pomogą wytyczyć swoją własną drogę do udanego, pełnego sensu życia

  Kup na prezent
  Ta książka jest niczym podróż – pokonując jej 14 etapów, z których każdy jest rozdziałem książki, poznasz 14 mitów współczesnego świata. Świata, który znalazł się właśnie na krawędzi kryzysu…

  Dzięki tej książce zrozumiesz, że współczesne mity – wbrew temu, co wmawiają nam specjaliści od marketingu – nie są drogą do szczęścia. Jeśli szukasz drogowskazów – nie ulegaj tym, które są fałszywe. Zwodzą nas i prowadzą na życiowe manowce. I dlatego, razem z Wojciechem Eichelbergerem i Beatą Pawłowicz, warto przyjrzeć się tym mitom.
  Zastanów się między innymi nad tym, czy naprawdę wszystko, co dla Ciebie ważne, można kupić za pieniądze? Czy najważniejsze jest to, by zajmować się sobą lub mieć modną pasję? Czy kobiety są już w pełni wyemancypowane, a mężczyźni całkiem do niczego? Czy możemy być tym, kim tylko zechcemy?

  Każdy mit zilustrowany jest portretem osoby, która mu uległa. Niektóre z nich zobaczyły już, że nie są w swoim świecie szczęśliwe. Nie sztuką jest jednak odrzucić wykreowane przez współczesną kulturę mity. Sztuką jest żyć tak, by doświadczyć tego, co nazwano w tej książce "żywą treścią". Jak to osiągnąć? Jak nauczyć się odmawiać konsumpcyjnej mitologii? Jak uwierzyć w to, że każdy z nas ma wszystko, co jest niezbędne do osiągnięcia szczęścia? W tej książce znajdziesz odpowiedzi, które pomogą wytyczyć swoją własną drogę do udanego, pełnego sensu życia.

  OCEŃ JAKO PIERWSZY!

  "Życie w micie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
  Napisz co sądzisz o tym produkcie.