Zwierzaki świata, część 3 (Okładka twarda)

Zwierzaki świata, część 3

Zwierzaki świata, część 3 (Okładka twarda)

Oferta specjalna -41%
Kup na prezent
To już trzecia literacka wyprawa Martyny Wojciechowskiej, podczas której popularna podróżniczka przedstawia dzieciom niesamowite i urocze zwierzęta! Kogo poznamy podczas tej podróży?

Martyna Wojciechowska to niestrudzona dziennikarka i podróżniczka, która od lat przemierza świat, opowiadając o jego dalszych i bliższych zakątkach oraz przybliża ludziom egzotyczne miejsca i ich mieszkańców. Jej programy podróżnicze oglądają z zapartym tchem tysiące widzów, dziennikarka przygotowuje też liczne reportaże, pisze książki i angażuje się w projekty ekologiczne oraz społeczne. Jest również laureatką wielu prestiżowych nagród. Od niedawna ukazuje się niezwykle popularna seria książek jej autorstwa, skierowana dla młodszych czytelników, pod tytułem „Zwierzaki świata” – są to fantastyczne opowieści o przyjacielskich zwierzętach z różnych stron świata, która ma już trzy części! Każda książka z serii „Zwierzaki świata” Martyny Wojciechowskiej opowiada o czterech głównych bohaterach, dzięki którym dowiadujemy się również o innych, czworo- i dwunożnych, mieszkańcach kraju lub krainy, z których pochodzą. Kogo przedstawi nam w trzeciej odsłonie „Zwierzaków świata” Martyna Wojciechowska?

W nowej książce poznamy czwórkę naprawdę niesamowitych zwierzaków: orlicę Arslan, krokodyla George’a, kawię imieniem Koko oraz żyrafę Melę. Będzie to podróż pełna niezapomnianych wrażeń! Trzecią wyprawę pod hasłem „Zwierzaki świata” z Martyną Wojciechowską rozpoczniemy w Mongolii. Tam zobaczymy piękne orły przednie, a w szczególności jedną, niezwykle mądrą orlicę imieniem Arslan, oraz rodzinę, z którą się zaprzyjaźniła. Dowiemy się też, jakie inne zwierzęta żyją w Mongolii i jak się tam żyje – a jest o czym opowiadać! Kolejnym przystankiem w trzeciej części „Zwierzaków świata” jest malownicze Peru, gdzie trafimy na bardzo niecodzienny konkurs piękności, ponieważ biorą w nim udział kawie domowe, czyli… świnki morskie! Poznamy bliżej szczególnie jedną kawię – piękną i uroczą Koko. Później udamy się na północ, do Ameryki Środkowej, a dokładniej do Belize, gdzie żyje niezwykły krokodyl imieniem George. Dlaczego niezwykły? Bo udomowiony! Tę fantastyczną podróż zakończymy w południowej Afryce – w Botswanie, gdzie poznamy przeuroczą, zakochaną żyrafę i jej znajomych. „Zwierzaki świata” Martyny Wojciechowskiej to wyprawa na spotkanie z niesamowitymi zwierzętami!

Martyna Wojciechowska w swoich książkach z serii „Zwierzaki świata” pokazuje jego niezwykłych mieszkańców, często należących do gatunków zagrożonych wyginięciem. Opowiada o nich samych, ich przyjaciołach i świecie, w którym żyją, ale robi to nie tylko ona, ponieważ same zwierzaki też opowiadają! Książki Martyny Wojciechowskiej bawią i uczą, pokazują również, że to od nas zależy los tych niesamowitych zwierząt i że warto nieść pomoc – bez nich świat nie byłby taki piękny.

Poznaj tajemnice świata z National Geographic – „Zwierzaki świata” część 3. to kolejna niezapomniana przygoda!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zwierzaki świata, część 3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.