Zwierzaki świata (MP3)

Zwierzaki świata
Na co dzień Martyna Wojciechowska współpracuje z dorosłymi i właśnie dorosłym opowiada o swoich wyprawach i podróżach. Ale nie zapomina o dzieciach i oto do słuchaczy małych i dużych trafia nagranie przygotowane na podstawie jej tekstów stworzonych właśnie dla maluchów.

„Zwierzaki świata” to dwie godziny pasjonujących historii z całego świata. Dziennikarka i podróżniczka nie tylko opowiada o tym, co widziała w różnych zakątkach globu, ale stara się również przełamywać stereotypy i rozwiewać wątpliwości dotyczące świata zwierząt.

To zbiór znakomitych opowiadań, które są raz bardzo wesołe, innym razem smutne i wzruszające, ale łączy je wszystkie niezwykły charakter: są interesujące i traktują o zwierzakach, które żyją w bardzo egzotycznych miejscach, a ich historie są zaskakujące i pełne niespodzianek.

Posłuchajcie o Jessice, Happim, Fusim, Balgirze i Carlicie. Dowiedzcie się, jak i gdzie żyją, co jedzą, jakie mają zwyczaje. To wspaniała lekcja przyrody, z której najmłodsi słuchacze wyniosą jeszcze jedną mądrość: o Ziemię należy dbać, bo jest ona domem nas wszystkich. A od najmniejszych codziennych gestów może zależeć przyszłość całej planety.

Audiobook „Zwierzaki świata” ukazał się w interpretacji autorki.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zwierzaki świata" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.