Związane skrzydła. Dlaczego polskie samoloty spadają. Raport pilota. Audiobook. Mp3 (MP3)

Związane skrzydła. Dlaczego polskie samoloty spadają. Raport pilota. Audiobook. Mp3

Związane skrzydła. Dlaczego polskie samoloty spadają. Raport pilota. Audiobook. Mp3 (MP3)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent

…polski lotnik to jest taki, że jak trzeba będzie,
to nawet poleci na drzwiach od stodoły…Wszystkie te katastrofy spowodowane były błędami załóg wykonujących loty. To były błędy na pierwszy rzut oka niedopuszczalne: brawura, niedouczenie, lekceważenie przepisów. Gdyby to był jeden wypadek, można by powiedzieć, że akurat ci piloci byli słabo wyszkoleni.
Robert Zawada to kapitan rezerwy, pilot Wojska Polskiego, sejmowy ekspert lotniczy. Jako ekspert (konsultant) nadzwyczajnej podkomisji sejmowej do spraw zbadania procesu szkolenia lotniczego w Siłach Zbrojnych RP odwiedził wiele jednostek lotniczych, aby odpowiedzieć na pytanie: "Co jest nie tak ze szkoleniem polskich pilotów ?".


Rozmawiając z pilotami służącymi w jednostkach na terenie całego kraju, usłyszał relacje, które brzmiały znajomo: pielęgnowanie postkomunistycznej mentalności, brak ochoty do wprowadzania zmian, kulejący, niedostosowany do współczesnych wymogów system szkolenia. Czynni lotnicy potwierdzili to, co autor pamiętał ze swojego szkolenia i służby w lotnictwie Marynarki Wojennej.
A potem był 10 kwietnia 2010.Dlatego właśnie Robert Zawada postanowił zapoznać Czytelnika z prawdziwym stanem polskiego lotnictwa wojskowego. Bez koloryzowania. Bez odwołań do polityki. Wyłącznie w oparciu o własne doświadczenia…
Zajrzyj także na stronę: www.zwiazaneskrzydla.pl

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Związane skrzydła. Dlaczego polskie samoloty spadają. Raport pilota. Audiobook. Mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.