Zwiadowcy cz.2 Płonący most (MP3)

Zwiadowcy cz.2 Płonący most
„Płonący most” to już drugi audiobook zrealizowany na podstawie serii „Zwiadowcy” - cyklu autorstwa Johna Flanagana, który zdobył serca i zawładnął wyobraźnią licznych czytelników.

To opowieść, która okazała się hitem ostatnich lat, zawierająca wszystkie najlepsze elementy powieści fantastycznej dla młodzieży. Wątek głównego bohatera oparty na klasycznej fantastyce przekonał również starszych odbiorców i „Zwiadowcy” stali się ulubioną opowieścią wielu rodzin.

Autor zadbał o szczegóły, które decydują o powodzeniu tego typu historii. Są to wspaniałe postaci, trzymająca w napięciu akcja i przygody, których nie powstydziłby się sam Tolkien.

Wersja audio również zyskuje coraz szersze grono fanów. Znakomicie zrealizowane nagrania to okazja, aby z serią Flanagana zapoznać się lub aby przypomnieć sobie historię Wila i jeszcze raz przeżyć zapierające dech w piersi przygody ze zwiadowcami.

Usłyszymy o tajemniczych krainach, magicznych umiejętnościach i walce – nie tylko z wrogami, ale również z własnymi słabościami.

„Płonący most”, podobnie jak „Ruiny Gorlanu” dostępny jest w wersji audio w interpretacji Tomasza Sobczaka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zwiadowcy cz.2 Płonący most" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.