Zosia samosia (MP3)

Zosia samosia
Popularny wiersz o niesfornej dziewczynce, która wszystko zrobi sama. Niestety nie zawsze ta samodzielność idzie w parze z wiedzą i umiejętnościami. Czy Zosia rzeczywiście jest tak bystra, za jaką się uważa?

Jedna z najbardziej znanych bohaterek wierszyków Juliana Tuwima i utwór pełen zawadiackiego humoru. Z pewnością każdy, kto zetknął się z twórczością poety zna „Zosię samosię”.

Dla wszystkich małych samoś i tych, którzy znają którąkolwiek z nich oraz – po prostu – dla fanów wesołych rymowanek Tuwima wydawnictwo Promatek przygotowało wspaniałą niespodziankę: kolekcję nagrań z wybranymi, najpopularniejszymi i najbardziej lubianymi przez pokolenia małych czytelników i słuchaczy wierszami. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć „Zosi Samosi”.

Oprócz tego utworu w kolekcji znalazły się również takie wiersze jak „Idzie Grześ przez wieś”, „Ptasie radio”, „Rzepka”, „Lokomotywa”.

Jeśli pragniecie przypomnieć sobie ukochane w dzieciństwie wierszyki lub pokazać maluchom to, co w polskiej poezji dla dzieci najwspanialsze, najweselsze i najbardziej rytmiczne – zachęcamy do wysłuchania wierszy Tuwima w interpretacji Antoniego Rota.

Dostępne są jako gotowa kolekcja „Najpiękniejsze wiersze – Lokomotywa i inne”, ale także w formie pojedynczych nagrań, które możemy dobierać według osobistych upodobań lub tego, co najbardziej wpadnie w ucho naszym milusińskim.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zosia samosia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.