Zorro, załóż okulary (MP3)

Zorro, załóż okulary
Współczesny Sopot, kamienica, w której wynajmuje się pokoje przyjezdnym i BMW. Nie, to nie to, o czym myślicie. BMW to Biuro Młodzieżowych Wywiadowców. Czyli detektywów, którzy skrzyknęli się po tym, jak jednej z turystek zginęło kilka cennych rzeczy.

„Zorro, załóż okulary” to przygodowa powieść detektywistyczna dla młodzieży. Audiobook został przygotowany z myślą o słuchaczach między 9 a 13 rokiem życia, ale spodoba się również młodszym i starszym fanom historii z tajemnicą do rozwiązania.

Grupa pomysłowych nastolatków z ochota i zapałem zabierze się do rozwiązywania zagadki kradzieży i będzie się przy tym i nieźle głowić, i znakomicie bawić. Posłuchajcie, co udało im się ustalić i w jaki sposób do tego doszli.

Nagranie czyta Joanna Lissner, która wspaniale zinterpretowała także inną powieści Marty Tomaszewskiej dostępną jako audiobook „Przyprowadź go do nas Pu Bu”. A młodzieży, której przypadły do gustu przygodowe historie, polecamy także „Którędy do Eldorado?” o 14-letnim chłopaku, któremu nagle zmienia się całe życie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zorro, załóż okulary" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.