Zorro. Jeździec w masce (MP3)

Zorro. Jeździec w masce
Bajka dla dzieci

Zamaskowany bohater, niezwykłe przygody i tło muzyczne, które przenosi nas do świata, w którym znalazł się odważny aby walczyć ze złem i nieść pomoc biednym, niewinnym, uciskanym ludziom.

„Zorro. Jeździec w masce” to audiobook, który przedstawia skróconą wersję przygód znanego z powieści, filmów i komiksów bohatera.

Autorem treści i lektorem jest Leszek Piskorz, który z myślą o młodszych słuchaczach przygotował półgodzinne nagranie stanowiące opis licznych, barwnych przygód postaci może nieco dziś zapomnianej, ale nadal stanowiącej klasykę literatury przygodowej.

Dzięki prostemu językowi i skondensowanej treści audiobook może być słuchany już przez najmłodszych, lubiących przygodowe historie odbiorców.

Leszek Piskorz czyta również inne adaptacje klasyki literatury, między innymi „Trzech muszkieterów” oraz „Przygody Sindbada Żeglarza”. To znakomity materiał, który pozwoli wprowadzić dzieci w świat przygodowych opowieści, które w oryginalnych wersjach być może okazałyby się jeszcze za długie i zbyt nużące. Niniejsze wydanie sprawi im radość i streści to, co w historii Zorro najlepsze.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zorro. Jeździec w masce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.