Zmienic zdarzen bieg

Zmienic zdarzen bieg
Bracia to bez wątpienia najbardziej utalentowane muzycznie rodzeństwo w Polsce. „Zmienić zdarzeń bieg” powstawał ponad rok, a jego nadejście zapowiadała ballada „Nad przepaścią” z gościnnym udziałem Edyty Bartosiewicz, który stał się jednym z największych hitów 2012 roku. Tym utworem Bracia udowodnili, że potrafią grać więcej niż tylko ciężkie brzmienia. Fani z niecierpliwością czekali zatem na czwarty album Piotra i Wojciecha Cugowskich.

Krążek z pewnością zaskoczył każdego. Mocne, rockowe klimaty ustąpiły miejsca emocjonalnym, melodyjnym kompozycjom, potwierdzając wysoki poziom wokalny i muzyczny zespołu. Dopracowany w najmniejszych szczegółach album pokazuje nowe spojrzenie na rocka, momentami wprowadzając w nastrój melancholii, by za chwilę uderzyć przebojowym dźwiękiem.

Na płycie usłyszysz takie utwory, jak „Wierzę w lepszy świat”, który razem z pierwszym singlem opanował już polskie listy przebojów, „Śmierć jest kobietą” czy „Moja przystań”. Wszystkie dziesięć utworów łączą niebanalne kompozycje i niepowtarzalny głos Piotra, uznawanego za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce.

Lista utworów:
1.... Witaj w moim świecie
2.Nie jestem święty
3.Wierzę w lepszy świat
4.Nad przepaścią (gościnnie Edyta Bartosiewicz)
5.Śmierć jest kobietą
6.To jest mój dzień
7.Moja przystań
8.To co?
9.Parnassus
10.Nie godzę się
11.Idę do piekła
12.Po drugiej stronie chmur

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zmienic zdarzen bieg" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.