Złota rybka i inne bajki (MP3)

Złota rybka i inne bajki
Dla zapracowanych rodziców, dla dzieci kochających baśniowe opowieści i dla tych którzy pragną sobie przypomnieć klasykę literatury dla najmłodszych.

„Złota rybka i inne ...” należy do serii wydawniczej pt.: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Seria wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Atutem są także ciekawe i pełne ciepła teksty autorstwa Magdaleny Kuczyńskiej. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Płyta jest wspaniałym prezentem dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze mają czas na czytanie swoim pociechom. Seria audiobooków zatytułowana „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki” to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób.

Adaptacje autorstwa Magdaleny Kuczyńskiej sprawią, że każdy, kto sięgnie po choć jedno nagranie, otrzyma to, czego szukał: wartościową, treściwą i zrealizowaną z dużą dbałością o detale opowieść, która nie zawiedzie ani tych, którzy pragną interesującej historii, ani tych, którzy chcieliby zapewnić najmłodszym obcowanie z audiobookami o wysokim poziomie artystycznym.

Nawet najmłodsze dzieci doskonale zrozumieją przedstawione historie, których w sumie znalazło się tu aż siedem. Oprócz tytułowej „Złotej rybki” między innymi także „Śpiąca królewna”, „Trzy małe świnki” czy „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie”.

Znakomita seria, która jednych przekona do słuchania audiobooków, a innych utwierdzi w przekonaniu, ze to świetne rozwiązanie dla wszystkich: i dla dzieci, i dla rodziców.

Audiobook zawiera następujące bajki:

1. Rubinowy książe

2. Siedem kruków

3. Smok Wawelski

4. Śpiąca królewna

5. Trzy małe świnki

6. Złotowłosa i trzy niedźwiedzie

7. Złota rybka

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Złota rybka i inne bajki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.