Złota gęś (MP3)

Złota gęś
Od ponad dwustu lat baśnie braci Grimm stanowią ulubione opowieści dzieci i dorosłych na całym świecie. To piękne historie, w których zabawa łączy się z mądrością, a uniwersalne prawdy o ludzkiej naturze ubrane są w przystępne, nienachalne metafory i porównania. Wśród najpiękniejszych i najbardziej lubianych baśni znalazła się również „Złota gęś”, która stała się także jedną z części cyklu audiobooków: Wielkiej Kolekcji Bajek.

W serii znalazły się także utwory Hansa Christiana Andersena i Charlesa Perrault.

Nagranie „Złota gęś” w interpretacji Wiktora Zborowskiego przedstawia historię biednego chłopaka, który pomimo tego, że sam miał niewiele, zawsze gotów był podzielić się dobytkiem z innymi. Spotkała go za to wielka nagroda: nie tylko znalazł złotą gęś, ale również zyskał przyjaciół i wielkie bogactwo. To piękna historia o tym, że należy pomagać słabszym i nigdy się nie poddawać. Tak jak inne audiobooki przeniesie nas w magiczny świat baśni, które stanowią ludową mądrość i mogą być wykorzystane nie tylko jako rozrywka, ale również lekcja wartości.

Posłuchajmy „Złotej gęsi”, aby przypomnieć sobie ulubione opowieści z dzieciństwa lub zapoznać z nimi najmłodszych odbiorców.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Złota gęś" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.