Złomek zastępcą szeryfa (MP3)

Złomek zastępcą szeryfa
Kolejna odsłona wspaniałego cyklu audio z najbardziej lubianymi przez najmłodszych słuchaczy disneyowskimi bajkami. „Auta” od kilku lat należą do absolutnej czołówki wśród najpopularniejszych produkcji Disneya i w prezentowanej kolekcji znalazło się kilka opowieści o samochodach z Chłodnicy Górskiej. Wśród nich równie „Złomek zastępca szeryfa”.

To propozycja nie tylko dla chłopców, którzy polubili film animowany lub są fanami motoryzacji. Również pozostałych słuchaczy zachwyca przygody, pomysłowi bohaterowie i humor, który towarzyszy tej historii.

Audiobook ukazał się w interpretacji Marii Seweryn.

A tym, którym wciąż mało znakomitych historii z autami w rolach głównych, polecamy również pozostałe części z przygodami Złomka i Zygzaka. Są to między innymi: „Przygoda Zygzaka” oraz „Złomek i kłopoty z traktorami”.

Wesołe opowieści to wspaniale dobranocki, ale również nagrania, które znakomiciej zajmą maluchy w podróży lub podczas domowych zabaw. Polecamy je wszystkim tym, którzy polubili „Auta” w wersji animowanej. Bajka audio z pewnością również nie zawiedzie fanów filmu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Złomek zastępcą szeryfa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.