Złodziejki czasu (ebook) (do pobrania)

Złodziejki czasu (ebook)

Złodziejki czasu (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Lata 2013–2014. Siedlce, Warszawa, Gdańsk.

Zabawna powieść o czterech pisarkach, które poznają się na gali festiwalu literatury kobiecej. Są w różnym wieku, ale łączy je pasja pisania. Miłość i zdrada, problemy małżeńskie, skrywana przez lata tajemnica – wszystko, co przeżywają razem i osobno, jest doskonałą inspiracją dla ich twórczych umysłów. Czy połączenie horroru, romansu i kryminału to nie jest mieszanka zbyt wybuchowa?

Niby to ja jestem «kryminalistką», więc jak wytłumaczyć to, że Hanna Cygler w swoich książkach zabija częściej niż ja? Chyba sama muszę pójść w tę miłość.
Joanna Jodełka, blondynka, autorka kryminałów i thrillerów

Chciałbym znaleźć się w następnej części Złodziejek. Zawsze pociągało mnie ryzyko.
Vincent V. Severski, autor powieści sensacyjnychHanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany, W cudzym domu, Kolor bursztynu oraz Grecka mozaika.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Złodziejki czasu (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.