Zima na ulicy Czereśniowej (Okładka twarda)

Zima na ulicy Czereśniowej

Zima na ulicy Czereśniowej (Okładka twarda)

Oferta specjalna -38%
Kup na prezent
Dziecięcy świat to świat pełen beztroski i szczerych uczuć. Czyste serce maluchów nie potrzebuje wielu słów, by wyrazić prawdziwą radość i emocje. Wystarczy prosty uśmiech, gest lub... obraz.

Dlatego właśnie Rotraut Susanne Berner, autorka książki "Zima na ulicy Czereśniowej" stworzyła książkę, która wyraża dziecięce emocje tak, jak same dzieci - zupełnie bez słów. Historia sympatycznych i niezwykle przyjaznych postaci, które przeżywają swoje przygody w zupełnie zwykłej codzienności. Książka okazała się bestsellerem i nieustannie podbija serca dużych i małych czytelników na całym świecie.

Na ulicy Czereśniowej nadeszła zima. Wśród wirujących płatków śniegu, wszyscy mieszkańcy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Dookoła panuje ciepła atmosfera towarzysząca strojeniu choinek, pakowaniu prezentów oraz zakupów na jarmarku. Przed Świętami, nie brakuje jednak zupełnie codziennych spraw. Zobacz, jak ten magiczny czas spędzają mieszkańcy ulicy Czereśniowej. Radość i emocje, choć bez słów, są doskonale wyczuwalne na każdej stronie. To lektura nie tylko dla najmłodszych! Wypatrywanie kolejnych szczegółów na każdej stronie to doskonała rozrywka dla całej rodziny i to na długie godziny - nie tylko podczas długich i zimowych wieczorów. To także wspaniała okazja do tego, by skonfrontować swoje interpretacje dotyczące wszystkich sytuacji widzianych na kolejnych stronach.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zima na ulicy Czereśniowej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.