Ziemiomorze (ebook) (do pobrania)

Ziemiomorze (ebook)

Ziemiomorze (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%
5.00 / 2 głosów

Kup na prezent
„Ziemiomorze” Ursuli K. Le Guin to jeden z najznakomitszych cykli literatury fantasy, porównywany z dziełami J.R.R. Tolkiena czy C.S. Lewisa. Opisuje malowniczy świat pełen wysp, smoków i tajemnic, w którym najważniejsza jest równowaga między tworzącymi go siłami. Głównym bohaterem serii jest czarnoksiężnik Ged; poszczególne części opowiadają jego losy – od najmłodszych lat i pierwszych kroków stawianych w świecie magii, aż po czasy gdy zaczęła się ona stawać niebezpiecznym narzędziem w rękach zła.
Ged, którego Ziemiomorze na zawsze zapamięta jako Krogulca, zostaje wysłany na wyspę Roke, aby tam zgłębiać czarnoksięską sztukę. Jest obdarzony niezwykłymi magicznymi zdolnościami, więc po latach nauki zostaje Arcymagiem, który będzie musiał pomóc Najwyższej Kapłance Archipelagu – Tenar – uciec z labiryntu ciemności.

Niestety, wraz z upływem lat równowaga Ziemiomorza zacznie się chwiać coraz bardziej, a prawdziwa magia i pradawne zwyczaje coraz częściej wykorzystywane będą przez mroczne siły zła i śmierci…

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 5 lutego 2015 Anastazja93,

  Definicja fantastyki

  W końcu pełne wydanie wszystkich tomów sagi! Jedna z najlepszych opowieści fantasy, pełna magii i przygody. Polecam nie tylko fanom gatunku.
  W końcu pełne wydanie wszystkich tomów sagi! Jedna z najlepszych opowieści fantasy, pełna magii i przygody. Polecam nie tylko fanom gatunku.
  7 lutego 2014 Szevek,

  Mistrzyni fantastyki w formie

  Ziemiomorze to jeden z najlepszych cykli fantasy, jakie kiedykolwiek powstały. Klasyk gatunku. Ktoś, kto nie zna książek Ursuli LeGuin nie może powie... czytaj >
  Ziemiomorze to jeden z najlepszych cykli fantasy, jakie kiedykolwiek powstały. Klasyk gatunku. Ktoś, kto nie zna książek Ursuli LeGuin nie może powiedzieć o sobie, że jest fanem/fanką, czy znawcą/znawczynią literatury fantasy czy science-fiction.

5.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1