Ziemie niczyje (Okładka miękka)

Ziemie niczyje

Ziemie niczyje (Okładka miękka)

Oferta specjalna -31%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • książka pochłonie Cię bez reszty
  • jest to trzymający w napięciu thriller historyczny z zaskakującym zakończeniem
  • jest to niezwykle interesująca powieść osadzona w realiach kończącej się II Wojny Światowej

Wczesna wiosna 1945 roku. Trójka polskich szabrowników zmierza na zachód i wkracza na ziemie niemieckie. Bitwy i wydarzenia polityczne, o których będą się uczyć następne pokolenia, nie interesują ich wcale. Chcą tylko dorobić się na wojnie. Na swej drodze spotykają młodą dziewczynę, która składa im ryzykowną, lecz bardzo interesującą propozycję: chce dotrzeć do Stettina (Szczecina), gdzie, jej zdaniem, Niemcy ukryli cenne zabytki wywiezione z Polski. Potrzebuje kogoś, kto ją tam zaprowadzi.

Szabrownicy, skuszeni możliwymi zyskami, przystają na propozycję. Wspólnie wyruszają w głąb Niemiec, gdzie czeka na nich wiele niebezpieczeństw. Szlak wędrówki wiedzie całą czwórkę przez wyludnione miasteczka, pobojowiska, obozy uchodźców, aż do Szczecina pełnego zagrożeń, gdzie nikt nie sprawuje władzy. I nie wszyscy dowiedzą się, czy skarb, o którym mówiła dziewczyna, rzeczywiście istnieje...

Fascynujący i trzymający w napięciu thriller historyczny z czasu wielkich nadziei i powojennego chaos - z miesięcy, w których pięść panowała nad prawem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ziemie niczyje" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.