Zielony trabant (MP3)

Zielony trabant
Lekki, zabawny kryminał

Siostry Lilka i Ewelina niespodziewanie odziedziczyły po dalszej ciotce hotel wyglądający, jakby wprost wyjęty z lat PRLu. Może biznes nie rokuje najlepiej, ale Lilka upatruje w prowadzeniu hotelu szansy dla siebie: nie może otrząsnąć się po rozwodzie, a praca nie przynosi jej satysfakcji. Przekonuje przyjaciółkę Jagodę, że warto. Nie spodziewają się, że prowadzenie hotelu przyjdzie im zaczynać od rozwiązania zagadki kryminalnej. W hotelu bowiem ukrywa się osobnik z workiem pieniędzy...

Świetne dialogi są mocną stroną audiobooka. Poczucie humoru dopełnia tę przyjemną rozrywkę na parę godzin. Agnieszka Szczepańska - delikatna, niska blondynka, prowadzi z wdziękiem klasyczne city life oraz całkiem spory samochód. Stale się spiesząc, pędzi gdzieś na niebotycznych obcasach, potykając się i wpadając na ludzi, może dlatego, że wymyśla właśnie kolejny książkowy dialog. Z wykształcenia prawnik, z powołania artystka, prowadzi firmę organizującą imprezy, im bardziej zwariowane, tym lepiej.

Katarzyna Gacek - dziarska brunetka, z racji wzrostu stanowiąca łakomy kąsek dla selekcjonera każdej drużyny koszykarskiej, żyje rytmem podmiejskim. Boczne drogi przemierza w adidasach, samochodów się raczej boi, a jej podstawowym środkiem lokomocji jest rower. Teorię zdobytą na psychologii usiłuje zamienić w praktykę hodując stadko dzieci i pisząc felietony do babskiego czasopisma.

Wspólny stan posiadania: dziesięć lat przyjaźni, prawie osiemdziesiątka na karku, czworo ruchliwych dzieci różnej płci, dwóch przeważnie niezadowolonych mężów, trzy psy i jeden wiecznie głodny kot oraz liczne grono przyjaciół.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zielony trabant" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.