Zielnik rodzinny (MP3)

Zielnik rodzinny

Zielnik rodzinny (MP3)

Wspaniała opowieść o rodzinie.

Audiobook z tekstem Barbary Młynarskiej-Ahrens, siostry Wojciecha Młynarskiego, która chcąc opowiedzieć losy swoich bliskich, przedstawiła panoramę polskiej kultury ostatnich 150 lat.

Autorka barwnie i z kronikarską rzetelnością opowiada o dawnych i nowszych czasach, członkach rodziny, znajomych i przyjaciołach, wszystkich słynnych ludziach, którzy przez małżeństwa wchodzili do rodziny, między innymi o znanym pianiście, Arturze Rubinsteinie.

Słuchając „Zielnika rodzinnego” mamy okazję przenieść się do XIX wieku, dwudziestolecia wojennego, okresu PRLu i w każdym z fragmentów tej historii spotkać ciekawych ludzi, którzy zapisali się w annałach polskiej kultury. Nie zabraknie tu również ciepłych, pełnych sentymentu opowieści o codzienności, jaka przeplatała się z życiem na scenie, występami i sławą, opisu atmosfery domu rodzinnego autorki. To znakomita rozrywka, nie tylko dla fanów rodzinnych historii. Z przyjemnością wysłuchają „Zielnika rodzinnego” miłośnicy historii polskiej kultury i związanych z nią anegdot.

Audiobook ukazał się w interpretacji Anny Nehrebeckiej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zielnik rodzinny" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.