Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie (Okładka twarda)

Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie

Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz zmienić dietę
  • szukasz pomysłu na prezent
  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku

Kup na prezent
Kuchnia wegetariańska nie musi być nudna i trudna! Ta książka udowadnia, że bez problemów można zamienić dotychczasową dietę na talerz pysznej zieleniny.

Zielenina na talerzu to kompozycja ponad 100 oryginalnych przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery – podzielonych zgodnie z porami roku. Magdalena Cielenga-Wiaterek, autorka słynnego bloga Zielenina, pokazuje, że kuchnia wegetariańska jest łatwa i pyszna. Kolorowe i proste w przygotowaniu dania kuszą sezonowymi składnikami, które można kupić w każdym sklepie.

To książka nie tylko dla wegetarian, ale dla każdego, kto ma ochotę wzbogacić swoje codzienne menu o zdrowe i smaczne dania pełne kasz, warzyw i owoców doprawione pachnącymi ziołami.

Magdalena Cielenga-Wiaterek – prawniczka, która pasję do paragrafów zamieniła na miłość do gotowania, propagowania zdrowej kuchni i ekologicznego stylu życia. Wegetarianka od wielu lat. Zaangażowana w obronę praw zwierząt i ochronę środowiska naturalnego. Prowadzi popularny blog kulinarny Zielenina. Współpracuje z fundacjami Wiemy, co jemy oraz Zdrowy Przedszkolak. Ma stałą rubrykę w magazynie Vege. Prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.