Ziarno Kirliana (MP3)

Ziarno Kirliana
Czy możliwe jest odnalezienie lekarstwa na bolączki ludzkości? Czy odnajdziemy coś, co ukoi ból, oddali konflikty i wojny w zapomnienie, a ludziom pozwoli żyć spokojnie i godnie?

Literatura science fiction niekiedy podejmuje takie i podobne tematy w sposób niezwykle interesujący. Świetnym przykładem jest „Ziarno Kirliana” Marka Baranieckiego – niedługi utwór, mikropowieść, która teraz dostępna jest także jako audiobook.

To opowieść z przyszłości, ale trudno nie odnieść jej do otaczającej nas rzeczywistości. I choć sama fabuła jest interesująca, trudno nie odnieść wrażenia, że przesłanie dotyczy współczesności, tego, co tu i teraz, co możemy jeszcze zmienić, aby nie doprowadzić samych siebie na skraj przepaści.

Fanom gatunku polecamy także inne audiobooki zrealizowane na podstawie twórczości Biernackiego. To nagradzany autor, który podejmuje zawarte w „Ziarnie...” tematy częściej. Nagrania takie jak to prezentowane tutaj oraz między innymi „Głowa Kassandry” czy „Wynajęty człowiek” dostępne w interpretacji Pawła Straszewskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ziarno Kirliana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.