Zestaw Wiedźmin 3: The Witcher Adventure Game + steelbook + koszulka L

Zestaw Wiedźmin 3: The Witcher Adventure Game + steelbook + koszulka L

Zestaw Wiedźmin 3: The Witcher Adventure Game + steelbook + koszulka L

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • otrzymasz grę, steelbook i koszulkę
 • jesteś fanem Białego Wilka
 • ten zestaw otrzymasz tylko u nas!

 • angielska
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon
 • cdp.pl
 • Rozmiar koszulki: L
Zestaw Wiedźmin 3 steelbook + The Witcher Adventure Game + koszulka zawiera następujące elementy:

 • steelbook Skellige
 • grę The Witcher Adventure Game
 • koszulkę z serii Wiedźmin 3: Dziki gon Biały Wilk

SteelbookThe Witcher Adventure Game (wersja angielska)


Wciel się w jedną z postaci z serii o Wiedźminie, przemierzaj krainę pełną tajemnic i za każdym razem opowiadaj odmienną historię. Razem z przyjaciółmi poczuj prawdziwego ducha RPG, zanurz się w wiedźmińskim świecie i przeżywaj niesamowite przygody. Współpracuj z innymi postaciami lub opowiadaj historię samemu. Pamiętaj jednak - zwycięzca może być tylko jeden.

Wiedźmin Gra Przygodowa zabiera graczy w jedyną w swoim rodzaju podróż po świecie Wiedźmina. Pozwala wcielić się w jedną z postaci znanych z sagi: Geralta z Rivii - pogromcę potworów, Jaskra - charyzmatycznego barda, Triss Merigold - odważną czarodziejkę lub Yarpena Zigrina - krasnoludzkiego wojownika. Każdy z bohaterów posiada unikalne zdolności, a napotkane problemy rozwiązuje w charakterystyczny dla siebie sposób. Ale to, czy przekona wrogów do swoich racji przy użyciu miecza, powoła się na charyzmę, czy raczej pociągnie za kilka sznurków, zależy wyłącznie od gracza..

Podczas rozgrywki na graczy czekają różnorodne zadania i szereg wyzwań: przyjdzie im walczyć z potworami, gromadzić złoto podczas niebezpiecznych misji, wykrywać spiski, poznawać historie napotkanych postaci i wiele, wiele innych. Zasady gry są na tyle przejrzyste, że rozgrywka wciąga od razu, zaś dzięki ich rozbudowanej konstrukcji, można się w niej całkowicie zatracić.

Wiedźmin Gra Przygodowa, oferuje bogaty wachlarz sposobów rozgrywki - różne postaci używają różnych metod, aby osiągnąć swój cel. Wcielając się w Geralta, gracz może przekonać wrogów do swojego punktu widzenia za pomocą miecza lub, jako Jaskier, może ich przekupić złotem i wpływami, jakie ma u możnych. Jeśli sytuacja wymaga przewagi liczebnej, Yarpen posiada swoją własną drużynę krasnoludów, a Triss do radzenia sobie z problemami używa potężnej magii. Każda postać z czwórki bohaterów – Geralt z Rivii, Jaskier, Triss Merigold i Yarpen Zigrin - ma do dyspozycji inne umiejętności i unikalny zestaw Kart Rozwoju. Dzięki temu każda rozgrywka wygląda inaczej, a gracze mają możliwość obierania różnych ścieżek do osiągnięcia podobnego celu. Dodatkowo zdolności każdej z postaci mogą być rozwijane - Geralt może poszerzać umiejętności przygotowywania mikstur bojowych lub podążać ścieżką rozwoju wiedźmińskich znaków.

Możliwości współpracy, jakie oferuje gra, zwiększają imersję i chęć powracania do rozgrywki. Tylko od gracza zależy, czy zdecyduje się współpracować z innymi, czy obrać ścieżkę samotnego wilka. Pozostanie uczciwy czy zdobędzie to, czego chce fałszywymi obietnicami? Stanie się bohaterem, o którym będą śpiewać pieśni lub siejącym postrach, parszywym łotrem? Wybór należy do Ciebie!Koszulka Biały Wilk


Czarna koszulka wykonana z 100% bawełny, rozmiar L.

 • angielska
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon
 • cdp.pl
 • Rozmiar koszulki: L

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zestaw Wiedźmin 3: The Witcher Adventure Game + steelbook + koszulka L" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.