ZESTAW KLAWIATURA + MYSZ NATEC GENESIS CX55

ZESTAW KLAWIATURA + MYSZ NATEC GENESIS CX55

ZESTAW KLAWIATURA + MYSZ NATEC GENESIS CX55

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • NCG-0702
  • Natec
  • 24 miesiąceZESTAW STWORZONY DLA GRACZY

Genesis CX55 to zestaw dla prawdziwych graczy, który cenią sobie funkcjonalność połączoną z ergonomicznym kształtem i gamingowym designem.

PŁYNNOŚĆ I PRECYZJA RUCHÓW
Najważniejszy element każdej myszy to zamontowany w niej sensor. W przypadku myszy z zestawu CX55 jest się czym chwalić to precyzyjny sensor optyczny Avago 3050 o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI umożliwiający dodatkowo jej dynamiczną zmianę na czterech poziomach. Wszystko to zapewnia odpowiednią płynność i precyzję ruchów.

OPROGRAMOWANIE
Mózgiem myszy, zarządzającym całym jej systemem jest zaawansowane oprogramowanie od Natec Genesis. Zapewnia ona możliwość zaprogramowania 6 dowolnych przycisków, ustawienia DPI od 250 do 4000, zapisywania makr, profili czy choćby szybkości raportowania. Co istotne nie ma ono ograniczeń i pozwala zapisać dowolną ilość profili.

TRWAŁOŚĆ I WYGODA
Mysz cechuje się przede wszystkim dużym komfortem użytkowania. To zasługa przede wszystkim gumowanej powierzchni, która zapewnia pewny chwyt, oraz ergonomicznemu kształtowi, który przypadnie do gustu większości graczy. Wygodą korzystania z niej będziemy mogli cieszyć się przez długi czas dzięki zastosowaniu trwałych przełączników marki OMRON, które zapewniają sprawność do 10 milionów kliknięć.

WYGODNE KLAWISZE
Klawiatura została wyposażona w nowy model membranowych przełączników, które przy naduszeniu sprawiają uczucie klawiatury mechanicznej. Dodatkowo te najczęściej używane posiadają funkcję anti-ghosting, która zapobiegnie przypadkowemu naciskaniu dodatkowych klawiszy.

PODŚWIETLENIE W 3 KOLORACH
Nocni graczy docenią pełne podświetlenie klawiszy w 3 kolorach oraz możliwość ustawienia 4 poziomów podświetlenia. Atrakcyjny wygląd zapewniają także choćby laserowo wypalane literki na klawiszach, dzięki czemu sprzęt przez długi czas będzie wyglądał jak nowy.

KONTROLA I WYGODA
Pełną kontrolę nad rozgrywką zapewniają dodatkowe klawisze multimedialne oraz funkcja blokowania klawiszy Windows. Przydatnym rozwiązaniem dla wielu graczy będzie tryb przewrócenia funkcji klawiszy WASD i strzałek, dzięki któremu można grać w ulubiony sposób niezależnie od ustawień gry. Składane plastikowe podpórki umożliwiają zmianę kąta nachylenia klawiatury. Komfort rozgrywki zwiększa też wyprofilowana podpórka na nadgarstki oraz gumowe nóżki w narożnikach spodu klawiatury. Teraz niekontrolowane przesuwanie się klawiatury, odejdzie w niepamięć.

SPECYFIKACJA
Komunikacja z PC  Przewodowa
Mechanizm klawiszy  Membrana
Długość przewodu klawiatury  1,5m
Wymiary Klawiatury  446 x 176 x 36 mm
Liczba Klawiszy  104
Typ sensora myszki  Optyczny (Avago 3050)
Maksymalna Rozdzielczość Myszki  4000dpi
Maksymalna akceleracja)  20 G
Maksymalna szybkość śledzenia  60 ips
Częstotliwość próbkowania  1000 Hz
Liczba Przycisków Myszki  6
Długość Przewodu myszy  1,8m
 
Długość przewodu 1,50 cm
Liczba klawiszy multimedialnych 12
Mysz w komplecie Tak
Komunikacja Przewodowa
Klawisze multimedialne Tak
Mechanizm klawiszy Membrana
Profil Wysoki
Złącza USB 2.0
  • NCG-0702
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"ZESTAW KLAWIATURA + MYSZ NATEC GENESIS CX55" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.