Zemsta budzika. Opowiastki domowe (MP3)

Zemsta budzika. Opowiastki domowe
Słyszeliście kiedykolwiek, żeby przedmioty w Waszych domach coś mówiły? Oczywiście, że nie, bo bardzo się pilnują i zaczynają mówić dopiero wtedy, gdy wszyscy domownicy wyjdą. Do pracy, do przedszkola, na zakupy.

Kazimierz Szymeczko stworzył opowieść o tym, co działo się w pewnym mieszkaniu właśnie w czasie, gdy wszyscy domownicy byli zajęci poza domem. „Zemsta budzika. Opowiastki domowe” to zbiór wesołych opowiadań w wersji audio, które zainteresują wszystkich, którzy podejrzewali kiedykolwiek, że coś rzeczywiście może się dziać, gdy wychodzą z domu.

Posłuchajcie o tym, co knuje tytułowy budzik i inne przedmioty domowego użytku, kiedy już mogą sobie spokojnie porozmawiać pod nieobecność mieszkańców. Wesołe opowieści dla małych i dużych. Wspaniale przeczytane, wciągające historyjki.

Audiobook „Zemsta budzika. Opowiastki domowe” ukazał się w interpretacji Joanny Pach.

A tym, którym spodobał się humor autora, polecamy również „Kłopoty komendanta Roka” - inną książkę Kazimierza Szymeczko, która również dostępna jest jako audiobook.

AUTOR

Kazimierz Szymeczko – od wielu lat pisze dla dzieci i o dzieciach. Utwory dla dzieci publikował w Świerszczyku, artykuły o dzieciach i o książkach dla nich w czasopismach Guliwer, Nowe Książki, Twoje Dziecko, Biblioteka w Szkole. Urzeka fantazją, żywotnością i dowcipem języka oraz znajomością psychiki dziecka.

LEKTOR

Joanna Pach – polska aktorka filmowa i dubbingowa. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia przy słuchowiskach, a na stałe przy słuchowisku Matysiakowie – jako Małgosia Piekarska. Można ją oglądać w serialu Na dobre i na złe. Obdarzona niezwykłymi umiejętnościami głosowymi użyczyła głosu blisko 100 bohaterom seriali i filmów animowanych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zemsta budzika. Opowiastki domowe" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.