ZELIG (CD)

ZELIG

ZELIG (CD)

Krzysztof Zalewski "Zalef"

Krzysztof Zalewski "Zalef"

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • chcesz usłyszeć charyzmatycznego, "nowego" Krzysztofa Zalewskiego po 9 latach od wydania ostatniej płyty
 • lubisz alternatywne, nowe doznania muzyczne
 • podobał Ci się klaskany singiel "Jaśniej"

 • Po dziewięciu latach od ostatniej płyty „Pistolet” Krzysztof Zalewski tworzy płytę „Zelig”.

   

  Krzysztof Zalewski - muzyk, kompozytor, wokalista, zwycięzca drugiej edycji programu „Idol” - pokazuje, że nie jest już młodym, długowłosym heavymetalowcem i odkrywa przed słuchaczami swoje nowe dojrzalsze, porywające „Ja”. Płyta „Zelig” jest uosobieniem świeżości, połączenia nowych, wartościowych gatunków muzycznych. Można poczuć elementy rocka i elektroniki. Zalewski rapuje i świetnie gra na gitarze. Mówi i krzyczy o uczuciach. Płyta jest dynamiczna i rytmiczna, a jednocześnie romantyczna i delikatna.

   

  Singiel „Jaśniej” jest kawałkiem przeciwko przeciętności, to manifestacja dążenia do zmian i własnego rozwoju. Optymistyczny i energiczny kawałek promuje nadejście nowego pokolenia. Teledysk do singla to połączenie „klaskanych” filmików od fanów i artystów, z którymi współpracował Zalewski, m.in. Nosowskiej, Brodki, Urszuli Dudziak, Happysad, Sorry Boys, Matyli Rodowicz, Kayah, Mariki.

   

  Zalef stworzył wartościową muzykę alternatywną, której krążek warto mieć w swojej kolekcji. Tytuł płyty nawiązuje do filmu "Zelig" Woody'ego Allena, w którym Leonard Zelig jest człowiekiem-kameleonem – dostosowuje się do rzeczywistości, tak jak Zalef do swojego otoczenia. To muzyka dla fanów ambitnych połączeń muzycznych.

 • 1. Jaśniej 3:11
  2. Gatunek 4:17
  3. Spaść 3:39
  4. Ósemko 4:03
  5. Folyn 1:57
  6. Zboża 4:33
  7. Rzek 2:27
  8. Zimowy 3:49
  9. Ry55 3:44
  10. Her Majesty 1:08

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"ZELIG" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.