Zbrodnia hrabiego Nevilla (Okładka miękka)

Zbrodnia hrabiego Nevilla

Zbrodnia hrabiego Nevilla (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetne połączenie kryminału i czarnego humoru
  • lubisz prozę Amelie Nothomb
  • dowiesz się jak zakończy się felerne garden-party

Kup na prezent

Znana z ekscentrycznych nakryć głowy i krótkich, ale mocnych thrillerów, bestsellerowej belgijskiej pisarki Amélie Nothomb powraca!

 

Nastoletnia córka hrabiego Henri'ego Neville'a, creme de la creme arystokracji belgijskiej, o imieniu Sérieuse (Poważna), ucieka z domu. Hrabia odnajduje ją u wróżki. Ta oznajmia mu, że wkrótce, w czasie słynnego w całej okolicy garden-party Neville zabije jednego z zaproszonych gości. Ma to być ostatnie  przyjęcie w posiadłości hrabiego, gdyż ten bankrutuje. Nasz bohater nie zastanawia się jednak czy w związku z przepowiednią, odwołać garden-party. Sprawdza jedynie, kogo z zaproszonych gości szczególnie nie lubi. Tych osób jest 25... W podjęciu decyzji ojcu pomoże córka, która słyszała przepowiednię.

 

Czy na mające nastąpić morderstwo będzie miała wpływ dramatyczna przeszłość Neville'a? A może rozwiązanie tajemnicy czai się w mrocznych murach posiadłości hrabiego lub w jego małżeństwie? Kto straci życie podczas krwawego garden-party?

 

Amélie Nothomb w najlepszej formie czyli kryminalna tajemnica, okraszona szczyptą psychozy, doprawiona łyżką sarkazmu i garścią czarnego humoru. Słowem - doskonała rozrywka!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zbrodnia hrabiego Nevilla" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.