Zbieracz burz Tom1 (MP3)

Zbieracz burz Tom1
Boże miej litość! Miej nas w swojej opiece!

Moc Burzyciela Światów, ocknęła się, zatliła, lecz nie wypełniła potęgą Pana. Nie znalazła ujścia od czasu starcia z Siewcą Wiatru. Aż do teraz...

Boże w Trójcy Jedyny! Czemuż znowu budzisz swego Anioła Zagłady?

Porywasz za naczynie gniewu. Kielich, który gdy pęknie, wyleje niszczycielską zawartość na każdą krainę Kosmosu. Każdą Istotę. Każde dziecię Twoje.

I stanie się koniec... I nicość...

Boże czemuś nas opuścił? Eli, Eli lama sabachtani? Oto powieść, w której autorka traktuje tematy nieba, piekła, aniołów i demonów nie tak, jak przyzwyczaiła nas do tego popkultura.

„Zbieracz burz” to kontynuacja „Siewcy wiatru”, tytułu, który przyniósł Mai Lidii Kossakowskiej uznanie czytelników i słuchaczy. Autorka długo kazała im czekać na ciąg dalszy, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że się opłacało. Po sześciu latach otrzymaliśmy historię utrzymaną w klimacie „Siewcy...”, ale mocniejszą, pełniejszą, mroczniejszą. „Zbieracz burz” to jeszcze więcej wątków, akcji, emocji. To opowieść, która znowu łączy wartką akcję z nienachalnymi rozważaniami na temat dobra, zła, przemijania i walki nie tylko z przeciwnościami, ale również z samym sobą.

To książka dojrzała, której słucha się z zainteresowaniem. Nic nie jest oczywiste, do końca przesądzone – a to duże pole dla wyobraźni słuchaczy.

Jeśli porwały Was przygody Daimona Freya, ten bohater nie zawiedzie Was i tym razem.

Oba tomy audiobooka, który ukazał się pod wspólnym tytułem „Zbieracz burz”, dostępne są w wykonaniu Krzysztofa Wakulińskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zbieracz burz Tom1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.