Zazulka (MP3)

Zazulka


Niektórzy twierdzą, że to w bajkach jest największa mądrość. Największe prawdy podane odbiorcy w przystępny sposób sprawiają, że słuchając pięknych historii, łatwo możemy poddać się refleksji.

Również w przypadku tej opowieści - „Zazulki” Anatola France – usłyszymy wspaniałą historie, dzięki której będziemy mieli okazję zastanowić się nad tym, co w życiu najważniejsze. Nie sposób bowiem przejść obok tego nagrania obojętnie. Trudne do zdefiniowania i wytłumaczenia szczęście, a także wierność i przyjaźń to główne tematy „Zazulki”.

Audiobooki dają nam również dodatkowa możliwość zanurzenia się w opowieści. Wystarczy przymknąć oczy i – jak za dawnych czasów, w dzieciństwie, gdy ktoś czytał nam przed zaśnięciem – wsłuchać w melodię historii.

Bajka to znakomita forma, w której wiele rzeczy można powiedzieć wprost, a niektóre przekazać nieco zawoalowane, dzięki czemu słuchacz może wybrać się do świata wyobraźni i marzeń, do którego bezkarny wstęp mają tylko dzieci. Słuchając „Zazulki” wszyscy – duzi i mali – możemy na kilka godzin przenieść się do krainy, w której wszystko jest możliwe.

Książka Anatola France'a w wersji audio ukazała się w interpretacji Jolanty Nord.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zazulka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.