Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę! (Okładka twarda)

Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!

Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę! (Okładka twarda)

Oferta specjalna -39%
Kup na prezent
„Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!” Marek Zaremba

Choroba Hashimoto potrafi atakować z wielu stron – często zanim człowiek usłyszy diagnozę i znajdzie odpowiedni sposób leczenia, musi wykonać szereg badań i odwiedzić wiele gabinetów lekarskich, a to wszystko zmagając się licznymi objawami, które codziennie uprzykrzają życie i wysysają energię. Czy da się temu zaradzić i znaleźć jakiś sposób, aby szybko poczuć się lepiej i wrócić do formy? Tak!

„Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!” Marka Zaremby to kompendium wiedzy o problemach z tarczycą – autor sam od ponad 17 lat zmaga się z chorobą Hashimoto. Jest ponadto dyplomowanym dietoterapeutą i specjalistą medycyny komórkowej, posiada więc zarówno wiedzę teoretyczną, jak i tę praktyczną, opartą na osobistych doświadczeniach z perspektywy pacjenta. Zaremba postanowił podzielić się zbieranymi przez wiele lat informacjami o tej uciążliwej chorobie, a także zdradzić, co jest kluczem do sukcesu, jakim będzie wyeliminowanie przykrych objawów choroby i wzmocnienie tarczycy.

Problemy z tarczycą dają się we znaki na wiele sposobów. Wśród najczęstszych i najbardziej widocznych i najbardziej uciążliwych objawów można wymienić łamliwe, wypadające włosy, przybieranie na wadze, problemy ze skórą, nieustanne zmęczenie, a nawet depresję. Z Hashimoto można jednak wygrać – modyfikując swój tryb życia. Tylko jak to zrobić? Często wypracowanie właściwego sposobu, czyli stosowanie odpowiedniej diety czy suplementów, zajmuje lata – jest to długi czas prób i błędów, po których nie tylko samopoczucie i zdrowie może się nie poprawić, ale wręcz pogorszyć. Marek Zaremba podzielił się w swojej książce sprawdzonymi na własnej skórze sposobami, dzięki którym sam w prosty sposób zatrzymał Hashimoto.

Co znajduje się na kartach „Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!”? Informacje dotyczące diety, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie, porady odnośnie do wspierania organizmu właściwymi suplementami, wskazówki dotyczące aktywności fizycznej i oczyszczania organizmu oraz kompendium wiedzy o chorobie Hashimoto, które pomoże zrozumieć chorobę i, co za tym idzie, wygrać z problemami z tarczycą. Jako że prawidłowo skomponowana dieta jest bardzo istotnym elementem walki z tą dolegliwością, Marek Zaremba zdradził swoim czytelnikom ponad 50 sprawdzonych i łatwych przepisów kulinarnych, którym towarzyszą zdjęcia.

Ponadto w jego publikacji znaleźć można obszerny, rzetelnie przygotowany poradnik o chorobie, na który składają się między innymi części poświęcone objawom Hashimoto, tym fizycznym i psychicznym, oraz diagnostyce – znajdują się w nim również wywiady z lekarzami. Marek Zaremba przez lata sprawdzał rozmaite diety, metody oczyszczania organizmu oraz sposoby naturalnej suplementacji – podszedł do sprawy niezmiernie metodycznie, okresowo wprowadzał różne metody, sprawdzając, które działają najlepiej i dają najkorzystniejsze rezultaty. „Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!” to wyjątkowy poradnik, który jest owocem tych wieloletnich poszukiwań, który będzie skutecznym orężem w walce z chorobą Hashimoto.

Poznaj sprawdzone, skuteczne sposoby na zatrzymanie Hashimoto i wzmocnienie tarczycy – „Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!” to kompendium wiedzy i poradnik, który postawi Cię na nogi i pomoże wrócić do zdrowia!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.