Zasada postępu. Małe zwycięstwa kluczem do radości, zaangażowania i kreatywności w pracy (Okładka miękka)

Zasada postępu. Małe zwycięstwa kluczem do radości, zaangażowania i kreatywności w pracy

Zasada postępu. Małe zwycięstwa kluczem do radości, zaangażowania i kreatywności w pracy (Okładka miękka)

Oferta specjalna -19%

Kup na prezent
Jako liderzy musimy być wrażliwi i uważać na wpływ, jaki wywieramy na jakość życia zawodowego naszych podwładnych. Najlepsi potrafią sprawić, że ludzie odnoszą sukcesy i czerpią motywację z wykonywanej pracy. Książka ta porządkuje to, co najwybitniejsi przywódcy wiedzą intuicyjnie.
Anne Mulcahy,

Jak dziś minął Ci dzień w pracy? A jak minął dzień Twoim podwładnym? Czy byli zmotywowani? Czy atmosfera pracy była przyjazna? Jako menedżer musisz wiedzieć, czemu ludzie przychodzą co dzień do pracy, czemu w niej zostają i co sprawia, że chcą dawać z siebie wszystko. Żaden rozsądny szef nie łudzi się już, że największym motywatorem dla jego pracowników są pieniądze. Ludzie są dużo bardziej kreatywni i wydajni, gdy całym sercem angażują się w wykonywaną pracę, czują się szczęśliwi, a także dobrze myślą o swoich projektach, współpracownikach, przełożonych czy całej firmie.

Oto książka oparta na autentycznych doświadczeniach tysięcy pracowników. Stanowi cenne źródło wskazówek zarówno dla początkujących, jak i zaprawionych w bojach liderów. Dzięki niej Twoi podwładni odzyskają źródło wewnętrznej motywacji i zaczną działać na najwyższych obrotach. Pamiętaj, sekret świetnej pracy polega na tym, by umożliwić utalentowanym ludziom skuteczną realizację wartościowych zadań.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zasada postępu. Małe zwycięstwa kluczem do radości, zaangażowania i kreatywności w pracy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.