Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach (ebook) (do pobrania)

Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach (ebook)

Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Wszystkim się wydaje, że wiedzą, czym jest stres, i że z łatwością potrafią go rozpoznać. Tymczasem objawy stresu bywają różne i wcale nie takie oczywiste – wśród najczęstszych wymienia się: nadmierną agresję, zobojętnienie, brak pewności siebie, ciągłe zmęczenie, ból pleców i szyi, osłabioną koncentrację czy ataki paniki. Jeśli masz kłopot ze stresem lub podejrzewasz, że może on być przyczyną twoich problemów w życiu prywatnym lub zawodowym, to koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Kluczem do zarządzania stresem jest odzyskanie kontroli – nad otoczeniem, czasem, nastawieniem, emocjonalną i fizjologiczną reakcją na niego. Książka wyposaży cię we wszystkie narzędzia do tego potrzebne: najpierw dostarczy ci wiedzy o stresie i mechanizmach jego powstawania, a później udostępni środki i taktyki, które pomogą ci odzyskać kontrolę w konkretnych stresujących sytuacjach. Dowiesz się, jak zarządzać stresem w pracy, m.in. jak wspierać współpracowników i jak chronić siebie przed stresem. W specjalnym dodatku na końcu książki odnajdziesz aż 101 sprawdzonych pomysłów na obniżenie stresu. Znajdź ten najlepszy dla siebie, pokonaj stres i odzyskaj pozytywne spojrzenie na świat!

Dzięki tej książce:
  • poznasz konkretne techniki zmniejszające poziom stresu
  • nauczysz się, jak przejąć kontrolę nad otoczeniem i własnymi emocjami
  • zmienisz podejście do stresujących sytuacji w pracy i życiu codziennym
  • dowiesz się, jak zarządzać stresem spowodowanym zmianą lub konfliktemMike Clayton – konsultant i trener kadr zarządzających oraz wykładowca na Uniwersytecie w Manchesterze. Autor licznych książek o tematyce biznesowo-psychologicznej oraz współpracownik wielu dużych przedsiębiorstw (m.in. General Motors i Vodafone).

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.