Zarządzanie karierą + CD (Okładka miękka)

Zarządzanie karierą + CD

Zarządzanie karierą + CD (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Świat biznesu ulega zmianom, a stare definicje kariery ustąpiły nowym. W poprzednich pokoleniach zadaniem menedżera było "wspinać się po szczeblach drabiny korporacyjnej", podążając wyznaczoną ścieżką kariery w jednej firmie na przestrzeni wielu lat. W dzisiejszych czasach większość profesjonalistów zmienia swoich pracodawców " a nawet ścieżki zawodowe"przynajmniej kilka razy w ciągu życia.

Ludzie modyfikują swoje obecne zajęcia lub zmieniają zawód z wielu powodów.Bez względu na to, co jest przyczyną impulsu do zmiany zawodu - i czy modyfikujemy naszą obecną rolę, czy szukamy zupełnie innej - każdy z nas musi postrzegać siebie jako "tego, kto decyduje o swoim losie". Nie możemy spodziewać się, że nasi pracodawcy zapewniają nam dożywotnie zatrudnienie w zawodzie naszych marzeń.

Mając na uwadze te realia, postaw sobie pytanie: w jaki sposób ty, jako menedżer możesz ocenić swoją karierę i dokonać wszelkich potrzebnych zmian? Oceń swoje szanse i możliwości; Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną; Korzystaj z sieci kontaktów zawodowych i ucz się od mentorów.

Rozdziały tej książki dostarczają cennych rad na temat podstawowych zagadnień, związanych z zarządzaniem karierą:
- Rozumienia nowego świata pracy.
- Zgłębiania nowych tożsamości zawodowych.
- Modyfikowania swojej obecnej roli.
- Opanowania umiejętności interpersonalnych dla tworzenia sieci kontaktów zawodowych

Do każdej książki dołączona jest płyta CD prezentująca jej obszerne, najistotniejsze fragmenty.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zarządzanie karierą + CD" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.