Zarządzanie czasem (ebook) (do pobrania)

Zarządzanie czasem (ebook)

Zarządzanie czasem (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Poradnik uczy skutecznego zarządzania czasem, czyli tego, by zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Skierowany jest do wszystkich, którzy chcą przeanalizować mechanizmy własnego działania i lepiej organizować swój czas.

W książce znajdziesz praktyczne narzędzia pokazujące, jak dobrze wyznaczyć cel, opracować plan działania i zrealizować go w terminie. Poznasz sztukę ustalania priorytetów, czyli wybierania zadań do wykonania w krótkiej, średniej albo długiej perspektywie. Opanujesz zasadę OATS, czyli prostą i skuteczną procedurę planowania czasu, oraz poznasz wskazówki dotyczące jej zastosowania w praktyce. Umieszczone w poradniku ćwiczenia, quizy i przykłady pokażą ci na co niepotrzebnie tracisz czas i jak unikać tego w przyszłości.

Poradnik odkrywa przed tobą sekret zachowania równowagi między czasem poświęconym obowiązkom zawodowym, odpoczynkowi czy rodzinie. Uczy efektywnego zarządzania czasem i umiejętności organizacji pracy, które są niezbędne, aby osiągnąć sukces. Autor zgromadził w książce wnioski płynące z kilkudziesięciu lat współpracy z wybitnymi osobowościami świata biznesu – ludźmi spełnionymi zawodowo i prywatnie. Dołącz do ich grona!

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?
  • wyjaśnia główną procedurę zarządzania czasem, czyli zasadę OATS
  • pomaga zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • pokazuje, jak ustalać cele i priorytety oraz prawidłowo delegować zadania
  • zawiera ćwiczenia, przykłady i wskazówki oraz daje gotowe narzędzia i techniki, które pomogą ci skutecznie zarządzać swoim czasem
  • odkrywa przed tobą niezwykle efektywną pętlę OODA, czyli 4 kroki niezbędne do zarządzania czasem w dynamicznym otoczeniu
Zacznij efektywnie zarządzać czasem. Działaj skutecznie i osiągaj zaplanowane cele!Mike Clayton – konsultant i trener kadr zarządzających oraz wykładowca na Uniwersytecie w Manchesterze. Człowiek wielu specjalności, a co za tym idzie mistrz organizacji czasu. Autor wielu książek o tematyce biznesowo-psychologicznej oraz specjalista w zakresie komunikacji i planowania. Swojej pasji – zarządzaniu czasem - poświęcił ostatnich kilka ostatnich lat.

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zarządzanie czasem (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.