Zapomniany Legion (Okładka miękka)

Zapomniany Legion

Zapomniany Legion (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%
5.00 / 2 głosów
Kup na prezent
Bestsellerowa trylogia Kroniki Zapomnianego Legionu nareszcie w Polsce!

Ponad 800 000 sprzedanych egzemplarzy książek Bena Kane’a. Ta liczba mówi sama za siebie! Porywająca akcja, nieprzewidywalna fabuła i niezwykła panorama starożytnego świata.

TRZECH MĘŻCZYZN
Tarkwiniusz, etruski wojownik i wróżbita. Brennus Gall, jeden z najbardziej przerażających rzymskich gladiatorów. I Romulus, chłopiec-niewolnik, sprzedany do szkoły gladiatorów, ale marzący o zemście za los swój i siostry bliźniaczki, Fabioli.

JEDNA KOBIETA
Fabiola, sprzedana do domu publicznego jako trzynastolatka. Kochana przez jednego z najpotężniejszych ludzi Rzymskiej Republiki. Pełna nienawiści do nieznanego ojca, który zgwałcił jej matkę.

NIEWOLNICY RZYMU
Ich losy są splecione ze sobą w fascynującej odysei. Zaczyna się ona w przesiąkniętym korupcją i przemocą Rzymie, ale kończy dużo dalej, na granicy znanego świata, gdzie obszarpane pozostałości rzymskiej armii – Zapomniany Legion – będą się zmagać z przytłaczającymi przeciwnościami, gdzie trzej mężczyźni staną oko w oko ze swoim przeznaczeniem.
 • 25 lipca 2015 Noodle,

  Rzym od zupełnie innej strony

  Osią powieści Bena Kane'a jest historia siostry i brata – bliźniaków Romulusa i Fabioli – którzy jako niewolnicy zostają na początku książki rozdziele... czytaj >
  Osią powieści Bena Kane'a jest historia siostry i brata – bliźniaków Romulusa i Fabioli – którzy jako niewolnicy zostają na początku książki rozdzieleni i sprzedani: chłopak do szkoły gladiatów, dziewczyna do domu publicznego. Wszystkie ich wysiłki skupiają się na rozpaczliwych próbach odnalezienia się, a ich starania i emocje są na tyle autentyczne, że nie chce się odkładać książki aż do ostatniej strony. Bardzo polecam i czekam na następne tomy.
  21 lipca 2015 Nebraska,

  Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

  Starożytność może kojarzyć się z absurdalnym wkuwaniem dat na klasówkę z historii. Tymczasem w wykonaniu Bena Kane'a książkę o starożytnym Rzymie czyt... czytaj >
  Starożytność może kojarzyć się z absurdalnym wkuwaniem dat na klasówkę z historii. Tymczasem w wykonaniu Bena Kane'a książkę o starożytnym Rzymie czyta się tak, jak ogląda się filmy z Jamesem Bondem. Może nie ma wybuchów, za to dużo świetnego machania mieczami. Dobra rozrywka i metoda na oderwanie od codziennej nudy.

5.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1