Zapomniani (Okładka miękka)

Zapomniani

Zapomniani (Okładka miękka)

Oferta specjalna -34%

Tom Thorne znalazł się na dnie. Pogrążony w depresji po śmierci ojca inspektor zostaje przeniesiony do pracy biurowej, jego kariera załamuje się.

Kiedy w Londynie zaczynają ginąć bezdomni, Thorne zgłasza się na ochotnika, by wejść jako tajniak w ich środowisko. Szybko, może nawet za szybko, staje się jednym z nich. Na ulicach miasta doświadcza strachu, głodu, zimna i biedy. Poznaje parę młodych narkomanów i pomimo gry, jaką z nimi prowadzi, i ich pragmatycznej brutalności, przyjaźń tej trójki wydaje się szczera. Wkrótce okazuje się, że morderstwa nie są przypadkowe. Czy Thorne pozna tożsamość zabójcy, zanim zginą kolejni ludzie? Czy zdoła przy tym uporać się z trawiącym go bólem?

Złożony, kontrowersyjny, poruszający i momentami zabawny thriller. Observer

Mrożący krew w żyłach, pełen zdumiewających zwrotów akcji.
Literary Review

Mark Billingham jest jednym z najlepszych pisarzy w Wielkiej Brytanii.
The TimesMark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat zdobywa najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne’a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów „Sunday Timesa”, m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona i Zapomniani. Powieści zostaną zekranizowane.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zapomniani" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.