Zapach suszy. Susza I (Okładka miękka)

Zapach suszy. Susza I
W stolicy Polski terroryści przeprowadzają krwawy zamach, po którym kraj długo dochodzi do siebie; nie brakuje niewinnych ofiar.

Była prokurator, Agnieszka Ossowska, zdegradowana ze swojego dotychczasowego stanowiska i borykająca się z własnymi problemami prowadzi tymczasem śledztwo w sprawie samobójstwa proboszcza, które miało miejsce na kujawskiej wsi. Czy te zbrodnie mogły mieć ze sobą coś wspólnego? Czy świat mafii, handlu ludźmi i układów polityczno-klerykalnych będzie podstawą do prowadzenia niebezpiecznego śledztwa?

Po sukcesie poprzedniej serii książek "Sejf" Tomasz Sekielski wraca z kolejną trylogią, tym razem pod tytułem "Susza". "Zapach suszy" to pierwszy tom z tej serii, która jest połączenie thrillera o mrocznym klimacie z wątkami obyczajowymi oraz kryminalnymi. Czytelnikowi pozostaje ocenić, czy historia ta ma dopiero się wydarzyć, czy może już miała miejsce...?

Tomasz Siekielski jest urodzonym w 1974 roku w Bydgoszczy dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Początkowo pracował jedynie w radiu, z czasem zostając również prezenterem programów informacyjnym i na stałe wiążąc się przez długie lata ze stacją TVN. Z czasem prowadził własny program publicystyczny i autorski. Potem przeniósł się do TVP1 i TVP Info oraz współpracował z tygodnikiem Wprost. Jest znanym korespondentem zagranicznym, a także autorem serii książek sensacyjnych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zapach suszy. Susza I" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.