Zaopiekuj się mną - Fred się zgubił (MP3)

Zaopiekuj się mną - Fred się zgubił
Renia jest bardzo szczęśliwa, gdy jamniczka jej ciotki rodzi szczenięta. Rodzice mają dla dziewczynki wspaniałą niespodziankę: będzie mogła zatrzymać jednego z nich dla siebie! Renia od razu wie, którego malca wybrać – decyduje się na ślicznego szczeniaka, którego nazwała Fred.

Renia uwielbia zabawy z Fredem i nie może się doczekać pierwszych długich spacerów. Jednak podczas wycieczki do lasu ciekawska natura Freda bierze górę i piesek ucieka w poszukiwaniu przygód. Niestety gubi się w lesie, jest przerażony i zdany tylko na siebie. Czy jeszcze kiedyś wróci do Reni? Urocze pieski, puchate kotki, pomysłowe dzieci i wspaniałe przygody – na to mogą liczyć ci wszyscy, którzy sięgną po audiobooki będące adaptacjami powieści Holly Webb. Autorka zadbała, aby historie były zabawne i wzruszające, pełne ciekawych wydarzeń i aby wszystkie dobrze się kończyły.

W nagraniu „Fred się zgubił” posłuchamy o małej Reni, która dostała od rodziców zgodę, aby zatrzymać jedno ze szczeniąt jamniczki swojej cioci. Jak ta historia się kończy? Posłuchajcie koniecznie. To opowieść, która zainteresuje nie tylko dzieci, nie tylko miłośników zwierząt i fanów zagadek. Audiobook z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy usłyszą o Reni i Fredzie, bo to znakomici towarzysze wolnego czasu. A może któryś z małych słuchaczy przeżył kiedyś podobne zdarzenie?

Polecamy audiobooki z historiami opowiadanymi przez Holly Webb. W serii ukazały się już między innymi: „Pusia zagubiona kotka”, „Łezka przerażona kotka” oraz cykl „Mój niesforny szczeniak”.

Wszystkie przygody dzieci i ich zwierzątek czyta w wersji audio Marta Grzywacz.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zaopiekuj się mną - Fred się zgubił" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.