Zamknięta trumna (Okładka miękka)

Zamknięta trumna

Zamknięta trumna (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%
Kup na prezent
Gdzieś w głębi Irlandii pewna hrabina organizuje w swojej rezydencji przyjęcie. Przybywają na nie znane osobistości, w tym również błyskotliwy detektyw, Herkules Poirot, a także inspektor Catchpool.


Wieczór ma być wyjątkowy, bo to właśnie w trakcie przyjęcia hrabina Playford ma w planie zmienić swój testament, pozostawiając dzieci praktycznie bez zabezpieczenia finansowego, a wszystkie środki przekazując komuś, kto… niebawem ma umrzeć. Tymczasem w rezydencji odkryte zostaje morderstwo, które popełnić mógł praktycznie każdy ze zgromadzonych...

Czyżby "Zamknięta trumna" była zapomnianą książką Agathy Christie? Zdecydowanie nie! Do kanonu znanej matki chrzestnej doskonałych kryminałów z popularnym detektywem nawiązuje brytyjska autorka, Sophie Hannah. W jej książce nie zabraknie ciekawych dialogów, niesamowitych zwrotów akcji, przemyślanych intryg i zaskakującej dedukcji ze strony cenionego detektywa. Tę książkę zdecydowanie powinien przeczytać każdy fan Agathy Christie!

Sophie Hannah jest brytyjską powieściopisarką i poetką urodzoną w latach 70. w Manchesterze. Już w wieku 24 lat opublikowała pierwsze dzieła poetyckie w ramach tomiku. Była wielokrotnie nagradzana za swoje książki, a od 2014 roku tworzy również dalsze przygody wykreowanego przez Agathę Christie detektywa, Herkulesa Poirota - w porozumieniu oraz z poparciem spadkobierców legendy literatury kryminalnej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zamknięta trumna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.