Zamęt (Okładka miękka)

Zamęt

Zamęt (Okładka miękka)

Oferta specjalna -34%
Kup na prezent
Najnowsza powieść szpiegowska Vincenta V. Severskiego – „Zamęt” to książka rozpoczynająca kolejny cykl sensacyjny autora. Czy agentom tajemniczej „Sekcji” uda się rozwikłać zagadkę porwania w Pakistanie? Jaki będzie finał międzynarodowego spisku? Kto chce wyeliminować polskich agentów?

„Zamęt” Vincenta V. Severskiego to thriller szpiegowsko-polityczny z prawdziwego zdarzenia, lecz pisarz wzbogacił swoją najnowszą książkę również o intrygujący wątek kryminalny. Czego można się spodziewać po „Zamęcie”? W stolicy Pakistanu dochodzi do niecodziennego zdarzenia. Lider grupy terrorystycznej zwany Tiger rozpoczyna wraz ze swoimi ludźmi atak terrorystyczny na hotel w Islamabadzie. Podczas akcji w jego ręce niespodziewanie trafia wyróżniająca się grupa – Polak, Niemiec, Japończyk i Anglik. Już na pierwszy rzut oka Tiger zdaje sobie sprawę, że cudzoziemcy mają duży potencjał, jeśli się nim odpowiednio posłużyć – porywa więc całą czwórkę i wywozi na bezdroża Afganistanu.

Sprawa porwania odbija się szerokim echem na arenie międzynarodowej, do akcji wkraczają również służby wywiadowcze z różnych krajów. Okazuje się, że intryga sięga dużo dalej i jest dużo poważniejsza i bardziej skomplikowana, niż się wszystkim wydaje – nad zakładnikami unosi się coraz bardziej odczuwalne widmo okrutnej, bezlitosnej śmierci. W sprawę zostaje zaangażowana polska Agencja Wywiadowcza, a dokładniej – wydział wyspecjalizowany w rozwiązywaniu spraw metodami z pogranicza prawa i bezprawia, czyli tajemnicza „Sekcja”, w skład której wchodzi malownicza grupa bohaterów o nietuzinkowych charakterach i umiejętnościach. Czy uda im się załatwić sprawę, która prowadzi ich daleko poza granice Polski, do Pakistanu i Afganistanu? W jaki sposób działa „Sekcja”? Kto chce wykorzystać na swoją prywatną korzyść porwanie polskiego biznesmena?

„Zamęt” to kolejna porcja zapierającej dech w piersiach akcji, rozgrywek politycznych i skomplikowanych akcji wywiadowczych, którym nieustannie towarzyszą śmiertelne ryzyko i ogromne emocje, które bez przerwy udzielają się samym czytelnikom! Fani powieści Vincenta V. Severskiego z pewnością ucieszą się z faktu, że jest to zapowiedź kolejnego, wielotomowego cyklu, w którym autor nie tylko przedstawia nowych, nietuzinkowych bohaterów, ale również wplata sylwetki już dobrze znanych i, nie ma co ukrywać, kultowych postaci, takich Jagan, Ela i Witek. „Zamęt” to obowiązkowa pozycja dla amatorów powieści szpiegowskich i thrillerów politycznych!

Vincent V. Severski jest znanym pisarzem i byłym oficerem wywiadu PRL oraz Rzeczpospolitej Polskiej – podczas służby odbył ponad 140 misji, działał między innymi w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz w krajach Europu Za swoje zasługi był wielokrotnie odznaczany przez polskie i zagraniczne głowy państw oraz służby wywiadowcze. Powieści sensacyjne Vincenta V. Severskiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przyciągają wielu czytelników. Severski jest autorem między innymi cyklu „Nielegalni”, w skład którego wchodzą takie powieści jak „Niepokorni”, „Nieśmiertelni” oraz „Niewierni”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zamęt" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.