Zamek Malbork Przewodnik ilustrowany wersja polska (Okładka miękka)

Zamek Malbork Przewodnik ilustrowany wersja polska

Zamek Malbork Przewodnik ilustrowany wersja polska (Okładka miękka)

5.00 / 2 głosów
 • Liczba stron :

  112

Z tym przewodnikiem w ręku przeniesiesz się w dawne czasy. On pokaże ci wszystkie najciekawsze obiekty i miejsca wspaniałego średniowiecznego zamku, abyś ich nie ominął. Ale nie opisuje wszystkiego, dzięki czemu będziesz miał okazję dokonywać własnych odkryć. Przewodnik, zilustrowany ponad 320 zdjęciami i opatrzony fachowym komentarzem, zawiera historię Malborka w pigułce. Są w nim plany rozmieszczenia wnętrz i budynków oraz prezentacje terenów w bezpośrednim sąsiedztwie warowni. Z przyjemnością będziesz wracać tu nie tylko we wspomnieniach. Wydanie w języku polskim.
 • 17 października 2017 WojciechMieleniewski4451,

  Fajny przewodnik

  Świetny przewodnik z którego rzeczywiście można się dowiedzieć mnóstwa dodatkowych informacji i ciekawostek o zamku w Malborku. Piękne wykonanie i prz... czytaj >
  Świetny przewodnik z którego rzeczywiście można się dowiedzieć mnóstwa dodatkowych informacji i ciekawostek o zamku w Malborku. Piękne wykonanie i przygotowanie. Brawa dla autorów i wydawcy :)
  7 sierpnia 2017 SebastianWojciuk8141,

  Świetny przewodnik!

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu, polecam każdemu kto wybiera się na zwiedzanie Zamku Malbork z rodziną. Można dokładnie zwrócić uwagę na wszystkie c... czytaj >
  Jestem bardzo zadowolony z zakupu, polecam każdemu kto wybiera się na zwiedzanie Zamku Malbork z rodziną. Można dokładnie zwrócić uwagę na wszystkie ciekawostki i rzeczy warte zobaczenia na miejscu. Porządnie wykonane opisy wykończone profesjonalnymi zdjęciami. Polecam ;)

5.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1