Zalotnica niebieska (MP3)

Zalotnica niebieska

Zalotnica niebieska (MP3)

Audiobook z niezwykle popularnym, wielokrotnie wznawianym tomem wspomnień o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej autorstwa jej siostry i najbliższej przyjaciółki – Magdaleny Samozwaniec.

Niezwykła opowieść o wyjątkowej, wrażliwej kobiecie, która marzyła i pisała o miłości i która miłości szukała całe życie i na każdym kroku.

Audiobook jest zapisem intymnej relacji z osobistego życia poetki: od dzieciństwa w domu Kossaków, przez kolejne związki z mężczyznami, aż po trudny czas wojny. Słuchając „Zalotnicy niebieskiej” spotkamy znakomite osobistości dwudziestolecia wojennego, z jakim najpierw Kossakowie, a później sama Pawlikowska-Jasnorzewska nawiązywali kontakty i przyjaźnie. Opowieść Samozwaniec to również doskonała panorama epoki, jej życia towarzyskiego i kulturalnego. Nie jest to pomnik wystawiony poetce, ale opis jej życia i prawdziwego oblicza eterycznej, niezwykle utalentowanej kobiety, wybitnej przedstawicielki polskiej literatury przedstawiony oczami jej bliskich.

Piękna opowieść siostry, niezwykle szczegółowa, ale mimo to subtelna i przekazana z uczuciem, jakiego próżno szukać o obcych biografów.

Audiobook ukazał się w interpretacji Ewy Błaszczyk.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zalotnica niebieska" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.