Zagubiony Heros (Okładka miękka)

Zagubiony Heros

Zagubiony Heros (Okładka miękka)

Oferta specjalna -29%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
JASON MA PROBLEM. Kiedy budzi się w autobusie pełnym nastolatków jadących na szkolną wycieczkę, nie pamięta niczego. Wszystko wskazuje na to, że ma dziewczynę, Piper, i najlepszego przyjaciela, Leona. Są uczniami Szkoły Dziczy, szkoły z internatem dla „złych dzieciaków”. Co Jason zrobił, że skończył w takiej szkole? I gdzie właściwie jest? Jason nie wie nawet, kim jest. Wie tylko, że to wszystko wygląda bardzo źle.

PIPER MA SWOJĄ TAJEMNICĘ. Jej ojciec, słynny aktor filmowy, przed trzema dniami gdzieś zaginął, a ona miała sen, w którym tata ma jakieś poważne kłopoty. Piper nie potrafi odkryć znaczenia tego snu, nie rozumie też, dlaczego jej chłopak, Jason, nagle jej nie poznaje. Podczas szkolnej wycieczki wybucha dziwna burza, podczas której atakują ich straszne potwory. Piper, Jason i Leo zostają przeniesieni do miejsca zwanego Obozem Herosów. Piper czuje, że musi za wszelką cenę znaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania.

LEO MA NIEZWYKŁE ZDOLNOŚCI TECHNICZNE. Kiedy w Obozie Herosów przydzielają mu domek pełen narzędzi i części maszyn, czuje się jak w domu. Ale dzieją się tam również dziwne rzeczy. Wszyscy mówią o ciążącej na domku klątwie i o jakimś chłopaku, który zaginął. Mało tego, jego współtowarzysze twierdzą, że wszyscy – łącznie z nim – są dziećmi jakichś bogów. Czy ma to coś wspólnego z utratą pamięci przez Jasona albo z tym, że Leo wciąż widzi jakieś duchy?

Powitajcie nowych bohaterów i starych znajomych z Obozu Herosów w pierwszym tomie nowej serii „Olimpijscy Herosi”. Jej autor, twórca wielu bestsellerów Rick Riordan, naładował tę książkę niespodziewanymi zwrotami akcji, zagadkami i humorem, tworząc wielką opowieść o niesamowitych przygodach. Kiedy ją przeczytacie, będziecie niecierpliwie wyczekiwać następnego tomu.
 • 28 lutego 2015 ElfikBook,

  Nowy początek, nowa historia

  Pojawienie się kolejnej serii Ricka Riordana sprawiło, że wiele osób zapragnęło od razu ją przeczytać. Ja również. Sam pomysł wprowadzenia nowych boh... czytaj >
  Pojawienie się kolejnej serii Ricka Riordana sprawiło, że wiele osób zapragnęło od razu ją przeczytać. Ja również. Sam pomysł wprowadzenia nowych bohaterów i połączenia go z postaciami z serii "Bogowie olimpijscy" jest wyśmienity i idealnie poprowadzony. W dodatku nowe informacje o rzymskich bogach sprawiły, że pogłębiłam swoją wiedzę na temat mitologii.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1