Zagadka Bourne’a (Okładka miękka)

Zagadka Bourne’a

Zagadka Bourne’a (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to jedna z najbardziej naładowanych akcją i intrygą książek o Bournie
  • wraz z bohaterem uratujesz jego przyjaciółkę
  • cenisz sobie wielowątkowe powieści, których akcja rozgrywa się nad wyraz dynamicznie
Kup na prezent

Publikacja najnowszej części fascynujących przygód Jasona Bourne’a zbiega się w czasie z premierą nowego filmu z Mattem Damonem w roli głównej.

 


Jason Bourne jedzie do Rosji na ślub swojego przyjaciela i potajemnego towarzysza broni, płk. Borysa Karpowa. Jednak od początku coś jest nie tak, a niebawem pan młody zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem. W ranie tkwi gwiazda Dawida, własność przyjaciółki i kochanki Bourne’a, zabójczej agentki Mosadu Sary Yadin. Czyżby Sara zabiła Karpowa? Federalna Służba Bezpieczeństwa uznaje, że tak, i nakazuje ją wyeliminować. Tymczasem rozpętana przez Rosję wojna toczy sie zgodnie z planem. Operacje na terytorium Ukrainy, prowadzona przez Kreml kampania dezinformacji i działania przeciwpartyzanckie postępują bez przeszkód.

 

Skoro jednak kurs rubla i ceny ropy lecą na łeb na szyję, skąd Rosja bierze pieniądze na to wszystko? Obie zagadki może rozwikłać tylko Jason Bourne. A musi to zrobić, chcąc zapobiec definitywnej inwazji na Ukrainę oraz uratować życie Sary. Z ciemnych uliczek Moskwy ślad zaprowadzi go aż pod piramidy w Egipcie i targane wojną pogranicze syryjsko-tureckie, nieuchronnie wiodąc do konfrontacji tak nieoczekiwanej, że zmieni życie Bourne’a na zawsze.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zagadka Bourne’a" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.