Zaczaruj mnie (Okładka miękka)

Zaczaruj mnie

Zaczaruj mnie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%
4.00 / 1 głosów

Od czasów serialu Przyjaciele nie opowiedziano takiej historii o przyjaźni! Literacki debiut Karoliny Frankowskiej, która stworzyła serialową prawniczkę Agatę Przybysz uwielbianą przez miliony widzów. Teraz opowie nową, wciągającą historię – poznajcie Zosię, Bartka i Kaśkę. Świeżo upieczona magister psychologii Zosia ma masę planów na przyszłość, ideałów, zapału i… boleśnie zderza się z rzeczywistością. Zamiast wymarzonej pracy w zawodzie psychoterapeuty ląduje w biurze doradztwa zawodowego wątpliwej renomy, jej finanse to jedna wielka katastrofa, a dodatkowo nie wiedzie się jej w miłości. Aby sprowokować szczęście do małego uśmiechu, postanawia uciec się do starego, sprawdzonego sposobu - wystarczy zapisać swoje marzenie na karteczce i zakopać bez ujawniania treści. Dobrze, że w chociaż tej sprawie może liczyć na pomoc Kaśki i Bartka - swoich przyjaciół ze studiów. Cała trójkę poznajemy w momencie, gdy tłumaczą się policjantom, co robią wieczorem w parku z butelką wina i …saperką. Wydaje się, że gorzej już być nie może … A tymczasem magiczna sztuczka najwyraźniej zaczyna działać! Zosia po kilku dniach dostaje propozycję pracy. Psycholog-konsultant na planie popularnego serialu, to brzmi świetnie! Ale czy rzeczywiście los w końcu uśmiechnął się do Zosi? A może to początek kolejnego pasma niepowodzeń? Jedno jest pewne: zawsze i wszędzie przy Zosi będą jej przyjaciele. Nawet wtedy, gdy jej świat dosłownie zacznie się rozpadać na drobne kawałeczki. Prawdziwe oblicze świata gwiazd, który po liftingu pokazują nam media, szalone zbiegi okoliczności, nieoczekiwana miłość, szczypta optymizmu i dużo humoru – oto, co na pewno znajdziemy w literackim debiucie Karoliny Frankowskiej. Karolina Frankowska (ur.1975) – pomysłodawczyni i scenarzystka pierwszych serii „Prawa Agaty”, serialu TVN, który gromadzi od kilku sezonów ponad 2-milionową widownię. Pracowała także przy takich produkcjach serialowych i fabularnych jak „Komisarz Aleks”, „Kryminalni” czy „Dlaczego nie”, „Tylko mnie kochaj”.
 • 19 kwietnia 2015 AGNIECHA,

  Do egzystencji oprócz tlenu niezbędna jest... przyjaźń

  Karolina Frankowska posługuje się lekkim i przyjemnym w odbiorze stylem. Nie naszpikowała fabuły zbędnymi detalami, ale zadbała aby podczas lektury cz... czytaj >
  Karolina Frankowska posługuje się lekkim i przyjemnym w odbiorze stylem. Nie naszpikowała fabuły zbędnymi detalami, ale zadbała aby podczas lektury czytelnik nie znudził się. Dzieje się od samego początku aż do końca, a jeżeli bohaterom uda się znaleźć chwilę wytchnienia nie oznacza to wcale, że ten stan utrzyma się długo. Tak, oprócz problemów sercowych, niedoboru środków pieniężnych, niezrozumieniem przez szefa i brakiem satysfakcji z pracy przyjdzie im zmierzyć się z gwiazdami show biznesu, dresiarzem z yorkiem, szalonym emerytem i gwarkiem który ulubionym stwierdzeniem jest faj-tła-pa. "Zaczaruj mnie" to ciepła, lekka, niewymagająca opowieść o miłości i przyjaźni. Przewidywalna ale dostarczająca duży ładunek pozytywnej energii i optymizmu. Pozwalająca zarówno na odpoczynek po ciężkim dniu jak i relaks na plaży. Gwarantująca dobrą zabawę i dużą dawkę humoru. Polecam.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1