Zaczarowane kółko Misia Uszatka (MP3)

Zaczarowane kółko Misia Uszatka
Wszystkim, którzy spotkali już wcześniej wspaniałego Misia Uszatka, prezentujemy kolejną opowieść Czesław Janczarskiego tym niezwykle sympatycznym bohaterze z klapniętym uszkiem.

Mamy dla małych i dużych słuchaczy rzecz niezwykłą: kolejny tom opowiadań o Uszatku i jego przyjaciołach w wersji audio.

Tym razem mieszkańcy Zwierzątkowa świętują Nowy Rok. Uszatek otrzymuje z tej okazji prezent. Dzięki zaczarowanemu kółku możliwe są podróże. Wystarczy wypowiedzieć zaklęcie, chwycić łapką kółko i już! Przenosimy się do wybranego kraju. Początkiem tej wspaniałej podróży jest zimna północna kraina zamieszkała przez Eskimosów i niedźwiedzie polarne, które – jak się okazuje – wcale nie są miłe. Ale Miś Uszatek wie, jak z nimi rozmawiać. Największym problemem jest to, że zaczarowane kółko wpadło do wody. Co zrobi Uszatek? Czy uda mu się ruszyć dalej i ostatecznie wrócić do domu?

Posłuchajmy pasjonującej przygody niezwykłego bohatera, który od lat jest najbardziej lubianym polskim misiem i zyskuje nowych przyjaciół w każdym pokoleniu dzieci.

„Zaczarowane kółko Misia Uszatka” w wersji audio czyta Michał Piela.

AUTOR

CZESŁAW JANCZARSKI - (1911-1971) - poeta, autor ponad siedemdziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, tłumacz z języka rosyjskiego. Ojciec Jacka Janczarskiego. Absolwent Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego uniwersytetu we Lwowie oraz polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Stworzył postać Misia Uszatka - bohatera kilku książek oraz ponad stu dobranocek z niezapomnianym Mieczysławem Czechowiczem jako narratorem. Twórca pisma dla dzieci „Miś". Współpracował m.in. ze „Słonkiem", „Iskierkami", „Świerszczykiem" i „Płomyczkiem", oraz z redakcją poezji w Polskim Radiu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zaczarowane kółko Misia Uszatka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.