Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień (Okładka miękka)

Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień

Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień (Okładka miękka)

Oferta specjalna -18%

Kup na prezent
Nie bój się jutra, niech jutro boi się Ciebie!

Jesteś wiecznie zabiegany? Masz milion spraw na głowie? Myślisz, że nawet gdybyś miał podręczny wehikuł czasu, to i tak nie udałoby Ci się zrobić wszystkiego w terminie? Nie trać ducha, kawaleria już nadciąga z odsieczą! To właśnie z myślą o ludziach takich jak Ty powstał ten innowacyjny i praktyczny poradnik, dzięki któremu odzyskasz swoje życie!

Sprytne zarządzanie czasem — naucz się planować swój dzień tak, by móc skoncentrować się na działaniach, które są dla Ciebie naprawdę ważne. Sztuka gromadzenia energii osobistej — dowiedz się, jak utrzymywać siły witalne na optymalnym poziomie przez cały dzień.
Realizacja pragnień i wykorzystanie pełni możliwości — przekonaj się, jak wybierać mądrze, rezygnować z tego, czego nie potrzebujesz, i być asertywnym.


Dzięki tej książce poznasz szybkie, elastyczne i łatwe w stosowaniu metody zarządzania czasem, staniesz się bardziej produktywny i szczęśliwszy! Zorganizuj się i czerp z życia pełnymi garściami!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.