Z przygód krasnala Hałabały (MP3)

Z przygód krasnala Hałabały
Miałeś swoje przygody, pamiętasz o nich pewnie jeszcze, porównaj je z przygodami Hałabały, wejdź w świat krasnali i poznaj jego otoczenie – czy są to ludzie, czy zwierzątka, z kim i o czym rozmawia krasnal Hałabała.

Wszyscy lubimy krasnoludki. Gdziekolwiek się pojawią, zdarza się coś magicznego, przyjemnego, co powoduje znakomitą zabawę. Krasnoludki chętnie pracują, bez wahania pomagają i zawsze mają dobre humory. A jednym z najsympatyczniejszych krasnali jest bez wątpienia krasnal Hałabała.

Starsi słuchacze pamiętają tę postać z programów telewizyjnych z początku lat 90. Natomiast młodsi mają niepowtarzalną okazję, aby poznać go w prezentowanym audiobooku.

To opowieść Lucyny Krzemienieckiej „Z przygód krasnala Hałabały”.

Zabawne opowiadania o tym, jak Hałabała żył sobie w lesie, przyjaźnił się z ludźmi i zwierzętami i dbał o swoje otoczenie. Jeśli chcielibyście odwiedzić świat krasnali i poznać kilka z tych niezwykłych stworzonek, Hałabała jest świetnym pomysłem na początek takiej znajomości.

Krótkie historyjki znakomicie nadają się na dobranocki, szczególnie, że nagranie uzupełnione zostało o przyjemne elementy muzyczne.

Audiobook „Z przygód krasnala Hałabały” ukazał się w świetnej interpretacji Włodzimierza Nowakowskiego, który znakomicie wciela się w role różnych stworzeń.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Z przygód krasnala Hałabały" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.